Hangi Konsolu Almalıyım? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Konsolu Almalıyım?

sırf god of war bile ps4 almak için yeterli sebep bence daha last of us 2, detroit: become human, death stranding gibi muazzam exclusive oyunlar çıkacak ilerde.

ok sen de gel
melih abime gidiyoruz

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

online diyorum yav

Fortnite battle royale mi rengim? Belesmis herhalde. Oynayalım dediğine göre indirmeye değer sanırsam.

Evet Fortnite BR. Fortnite'dan baska bisey oynamiyorum 3 aydir kesinlikle indirmeye deger bir oyun hatta bi kac arkadasin varsa cok eglenceli bir oyun. Cogu zaman oda arkadasimla oynuyorum, o PC'den ben PS4'dan.
Indirirsen soyle, Duo felan yapariz, Melih abide varsa squad yapariz :D

online diyorum yav

Evet Fortnite BR. Fortnite'dan baska bisey oynamiyorum 3 aydir kesinlikle indirmeye deger bir oyun hatta bi kac arkadasin varsa cok eglenceli bir oyun. Cogu zaman oda arkadasimla oynuyorum, o PC'den ben PS4'dan.
Indirirsen soyle, Duo felan yapariz, Melih abide varsa squad yapariz :D
Bugun yarin indiririm. Once bir oyunu çözeyim yaparız :D

Ne zaman ortaya çıktı açık? Nasıl bulaşıyormuş.

GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi
3 ocakta resmi olarak açıklandı ama şirketlere 6 ay önce haber verdi bu açığı ortaya çıkartanlar.

Bulaşma gibi bir konu yok olayda. Cpu Chip de olan mekanizma sorunu/açığı var.
Out of order Execution konuyu araştırmanı tafsiye de buluna bilirim. Trivial konu değil.

1995 yılından itibaren çıkan tüm chiplerde bu sorun var bu arada. Eski Atom ve itanium serilerinde hariç.

Memnunmusun, kullanışı filan nasıl?

Değer mi almaya

su ana kadar cikan en güzel konsollardan biri
tasinabilir olmasi cok büyük bir arti
ben hep yanimda tasirim nereye gidersem gideyim
bu konsola cikan oyunlara da hayran olman gerekiyor ama
mario, zelda gibi
daha 1 sene olmamasina ragmen gercekten cok saglam oyunlar cikti
ve daha da cikacak
mario ve zelda yilin oyununa adaydi bu sene misal
zelda da kazandi zaten

toplu tasima kullananlar, disarda cok aktif olup yemegini de disarda yiyenler icin süper bir sey
bazen arkadas beklerken aciyorum konsolu oyun oynuyorum

eve gelince de tvye baglayip kaldigim yerden devam ediyorum

gecen sene ps4e göre daha aktif bunu kullandim ben

Sisteme sızmaları gerekmiyor mu yani bizim bilgisayarımızda bir program aracılığıyla erişebiliyorlar diye biliyorum dışardan direk erişim olmaması lazım ama teknik bileğim pek yok

iPhone3GS cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Biraz daha karışık konu.
CPU iç havza bölümünde açık var.
O açığı kunlanıp Systemde kayıtlı olan şifreleri okuya biliyorsun yüksek yazılım güçün mevcut ise. Öyle her developer da (Programm yazıcı?) bunu yapamaz öyle ama kolaylıkla zaten.

Özelikle şirket Server Systemler için büyük tehlike oluşturan bir sorun bu konu.

su ana kadar cikan en güzel konsollardan biri
tasinabilir olmasi cok büyük bir arti
ben hep yanimda tasirim nereye gidersem gideyim
bu konsola cikan oyunlara da hayran olman gerekiyor ama
mario, zelda gibi
daha 1 sene olmamasina ragmen gercekten cok saglam oyunlar cikti
ve daha da cikacak
mario ve zelda yilin oyununa adaydi bu sene misal
zelda da kazandi zaten

toplu tasima kullananlar, disarda cok aktif olup yemegini de disarda yiyenler icin süper bir sey
bazen arkadas beklerken aciyorum konsolu oyun oynuyorum

eve gelince de tvye baglayip kaldigim yerden devam ediyorum

gecen sene ps4e göre daha aktif bunu kullandim ben

Bir ara almayı düşünüyordum aksilik çıktı alamadım şimdi yine aklıma düştü alayım mı diye, kararsızım.

Zelda, Mario güzel gözüküyor. Nba 2k 18 ve fifa da çıkmıştı galiba, oyun seçenekleri artıyor gibi.

Bir de pokemon bu konsola da çıkacak mı bu sene, bilgin var mı?

Üst Alt