Hangi Ligin Futbol Stili Göze Daha Hoş Geliyor? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Ligin Futbol Stili Göze Daha Hoş Geliyor?

Hangi Ligin Futbol Stili Göze Daha Hoş Geliyor?

• Kullanılan toplam oy
    34
valla para verseniz oturup
Deportivo - Sociedad
Lille - Marsilya
Köln - Hamburg maçlarını izlemem ama bir Bournemouth - Watford maçını zevkle izlerim o yüzden EPL

Genel olarak epl. Diğer liglerde 3-4 takımın maçları hariç izlenmez. Dün mesela gijon depirtivo maçına bakayım dedim.
Takımların ismini bilmesem zanedersin ki PTT maçı.

NKFVaklınaK

Yıllar önce TRT1'de La Liga'yı izlerdik. Nihat'lı, Kovacevic'li Sociedad'ı izlemek keyif verirdi. İsmini bilmediğim spiker ayrı bir renk katıyordu.

artık dünya kabul ediyor premier ligin kalitesini başka liglerden nasıl zevk alıyorsunuz anlamıyorum..hele la liga atletico madrid maçları bile sıkıcı geliyor bana..

Premier lig benim için tartışılmaz 1. sıradadır.Hele geriden gelip taraftarının gazıyla kazanmaya oynayan bir takımın maçıysa tadına doyum olmuyor :)

artık dünya kabul ediyor premier ligin kalitesini başka liglerden nasıl zevk alıyorsunuz anlamıyorum..hele la liga atletico madrid maçları bile sıkıcı geliyor bana..

Premier League tabiki de .

Ispanya da Barca,Real,Atletico ve Sevilla disin da izlenicek takim yok.
Fransa da sadece Lyon ve PSG Izlenir
Italya da Juve,Inter,Roma ve Napoli izlenir .Milan bitmis izlenmez
Almanya da Bayern,Dortmund ,Schalke,Wolfsburg ve Bayer Lev. disinda ilgi cekecek takim yok.
EPL de 1-2 takim haric bütün maclar izlenir ve zevklidir

1.Ingiltere Ligi
2.Ispanya Ligi
3.Almanya Ligi

Üst Alt