Hangi Meslek Erbabısınız? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Meslek Erbabısınız?

hocam sizin meslekte yıllık izin falan oluyor mu? birde terfi işi nasıl oluyor sizin meslekte?
bizlere yılda 69 gün izin veriyorlar. terfi işine gelince durum şu bir kere kesinlikle "yalan" ruhun olmalı. öyle ki doğruyu söyleyerek daha çok kazanabilecek olsan bile tereddüt eder hale gelmelisin.

"iş başka arkadaşlık başka" sözü onurun olmalı. yani "babam gelse kazıklarım" ruhunda olmalısın. yoksa maddiyat ve maneviyatı ayrı tutmaktan bahsetmyorum.

senin 1 tık üstün bile olsa geldiğinde içine düşmeli, önünü iliklemeli , "efendim" diyerek konuşmalı, elini önünde birleştirmeli ve hafif öne eğik durmalısın.

eşit seviyende olanların yüzüne gülmeli arkasından demediğini bırakmamalısın. altında çalışanların içine mutlaka bir ajan yerleştirmeli, "ne diyorlar" diye her şeyi öğrenmelisin.

daima para yok diye ağlamalı ama tatillerle gününü gün etmelisin. elbette çalışana paralarını vermemelisin.

bilmiyorum sorularını cevaplayabildim mi. sektör senin gibiler için de gayet uygun

IT Teamlead

iyi aylik, yillik maasin ustune yuzde 17 bonus, 26 gun yillik tatil , isyerinden araba (sigortasi, benzini, bakimi dahil) laptop telefon felan filan,

karsiliginda haftada 36 saat boyunca her taraftan bok yiyorum ...

Üst Alt