Hangi SUV(Jip) Markası? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi SUV(Jip) Markası?

Cevap: Hangi SUV(Jip) Markası?

paraları çok yüksek renktaşlar, ben alınabilecekler arasında toyota landcruiser derim, 1 ay önce 100.000 e çekmişlerdi fiyatını, sorento-santafe gibi arabalarla aynı fiyata satıldığı düşünülürse; kampanya devam ediyorsa alabilecek durumu olan arkadaşlar bir baksın derim.

Şıklara baktığımda Cadillac Escalade'i tercih ederim.Bu listede Infiniti Fx45 de olmalıydı kanımca.

paraları çok yüksek renktaşlar, ben alınabilecekler arasında toyota landcruiser derim, 1 ay önce 100.000 e çekmişlerdi fiyatını, sorento-santafe gibi arabalarla aynı fiyata satıldığı düşünülürse; kampanya devam ediyorsa alabilecek durumu olan arkadaşlar bir baksın derim.

Dostum marka olarak çok var tabi ama, ankette ki markalar ile, Toyota vs... bir marka yanından bile geçemez.

Eniştemde 2003 model Jeep Grand Cherokee var.

Sürme fırsatım da oldu bayağı.

Çok başarılı buluyorum ben Grand Cherokee'yi..

Diğer öne çıkan markaların araçlarını hiç denemedim.

İstanbul trafiğinde büyük araç ile ne yapacaksın? :)

Bende HB Ford Focus var 2009 model. :)

Çok memnunum.

Abartıyorsun, ya da ABD'de versiyonlara bindiğin için öyle biliyorsun. Land Rover'ın kullandığı kauçuk-deri-kumaş çoğu firmada yok. Kasa olarak, Volvo'yla ortak çalışıyorlar, kaza sıralamasında çok gerilerde.

plastikleri falan rezalet

cayenne e binmenizi oneriyorum

ona yakin olan bir x6 birde q7 var kalite olarak

digerleri 3 sene icinde takirdamaya baslar

bu isleri gorebilmek icin amerika gibi buyuk bir pazardaki ikinci el fiyatlarina bakacaksin

263965551.jpg

X6 !

Xavi'nin X ' i ve forma numarası. :)

Odamın baş kahramanlarıdır. X6 benzeri bir jip ve Xavi forması.

Amerikan arabaları malzeme kalitesi, işçilik ve teknoloji konusunda Avrupalı rakiplerinin bariz bir şekilde gerisindedir. Özellikle Alman arabaları bu konuda çıtayı belirler. Her ne kadar arazi kabiliyeti konusunda Range Rover'ı en iyi bulsamda oyum dünyanın en güçlü seri üretim dizel motorunu taşıyan Audi Q7 W12'ye; 6.0 litre motor, 500 beygir, 1000 Nm tork..

plastikleri falan rezalet

cayenne e binmenizi oneriyorum

ona yakin olan bir x6 birde q7 var kalite olarak

digerleri 3 sene icinde takirdamaya baslar

bu isleri gorebilmek icin amerika gibi buyuk bir pazardaki ikinci el fiyatlarina bakacaksin

Usta Amerika'nın araba pazarı leş ki. GM'in ne hallerde olduğunu herkes görüyor. Avrupa, otomotiv sanayinde Amerika'nın bariz bir şekilde ilerisinde artık ne kadar GM hala kontrol ediyor gibi gözükse de endüstriyi.

Ayrıca Range Rover da baya baya iyi bir jiptir, X6'ya da Q7'e de binme şerefine erişemedim ama Cayenne 1'dir, 2 Range'dir şu sıralamada bindiklerim arasında.

Türkiye'de kullanılacak en uygun araba ise X6 AÇIK ARA. 3.0D 100 km'de 6 litre yakıt tüketimi. Dillere destaaaann.

Cayenne net 1'dir burada. Yalnız yeni kasa Turbo S çıkarılmamış, bizim karşı komşuda sanırım 2009 olanı var. 550 begir mi ne araba, cidden akıyor Sahilyolu'nda. Simulasyonda falan gibisin ön koltukta otururken :D

Üst Alt