Hangi Takımı Destekliyorsunuz ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Takımı Destekliyorsunuz ?

Cevap: Hangi Takımı Destekliyorsunuz ?

hollanda yarıfinal yada finale kadar gelir, sonra orda bir maçta 5tane penaltı kaçırır yada 90+6 da gol yer bişi olur elenir

adamlar ya çok heyecanlanıyor yada bedevi sanşı anlamadım gitti

Elmander oynarsa, Isvec'in kazanmasini isterim.

Onun yaninda da Ispanya'nin maclarini izlerim güzel futbol ümit ettigim icin.

recep-ivedik-kim-500-milyar.jpg

İşveç (ibrahimoviç), Portekiz (Ronaldo), Almanya (Mesut)

Bu 3 oyuncudan dolayı bu takımlar finale kadar çıksın isterim.

Vatandasigi oldugum Fransa bu sene umitliyim insallah en az yari finallere cikariz :)

benımde destekleyebildigim takım yok yıllardır bunun sıkıntısını çekiyorum milletin her ligden tuttugu bir takım var benım yok lanet olsun yok sempati duyarmıyorum yok yok yok yok yoky okyo kyoykykkkkkkkkkk lanet olsun yokk bana heycan vermiyo hiçbiri yokkk

benımde destekleyebildigim takım yok yıllardır bunun sıkıntısını çekiyorum milletin her ligden tuttugu bir takım var benım yok lanet olsun yok sempati duyarmıyorum yok yok yok yok yoky okyo kyoykykkkkkkkkkk lanet olsun yokk bana heycan vermiyo hiçbiri yokkk

Benim de yoktu normalde ama İsveç'te çok sevdiğim isimler var.O yüzden İsveç'i tutuyorum.Sevdiğin oyuncu falan yok mu ? :asd:

Benim de yoktu normalde ama İsveç'te çok sevdiğim isimler var.O yüzden İsveç'i tutuyorum.Sevdiğin oyuncu falan yok mu ? :asd:

euro 2012de elmanderin macına denk gelsem aav elmanderde burdaymıs :) derim en fazla ama elmander burda diye ataklarında heycanlanamıyorum

ama dünya kupasında keita yedek oldugu için son 10 dakka falan giriyodu mazlum oldugu için yedek kaldıgı için heycanlanıyodum. keita girdi fildişi cosmaya başladı babında :eek:

Bizim çocuklardan ötürü tabi ki İsveç ve Çek Cumhuriyeti.

Ancak Almanya kazanır sanırım kupayı.

Üst Alt