Hangi Web Tarayıcısını Kullanıyorsunuz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Web Tarayıcısını Kullanıyorsunuz?

Hangi Web Tarayıcısını Kullanıyorsunuz?

• Mozilla Firefox

• Google Chrome

• Microsoft Edge

• Apple Safari

• Opera

• Diğer (Yazınız)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Brave'in ne gibi artıları var hiç kullanmadım ben
10 yılı aşkındır Opera kullanıyordum, birkaç ay önce sistemi yeniledikten sonra Brave kullanmaya başladım. Ferrari'ye tüp takmak gibi bir şeymiş Opera. Opera arayüzünü çok seviyorsanız biraz daha hızlısı Vivaldi'yi kullanabilirsiniz ama ben internette anonim takılayım, siteler, Google vb. beni izlemesin diyorsanız DuckDuckGo ve Brave'den başka tarayıcı yok. Özellikle mobil için kesinlikle DuckDuckGo

hangi durumlar için reis :asd:
:asd:
Mobil kullanım için dahili reklam engelleme sunması benim için değerli bir alternatif yapıyor üstadım, aslında fazla telefon kullanan birisi de değilim ama bazen eşleme lazım olduğunda Chrome; standalone kullanım ise Opera tercihim oluyor.

Masaüstü ise yine ilk tercihim Chrome eşleme durumu avantajı ile, ancak bellek tüketimi beni pek memnun etmediği için oyun oynayacağım zaman Opera ile takılıyorum, arka planda müzik yahut forum oluyor. Genel anlamda böyle diyebilirim üstadım :asd::hat:

Üst Alt