Hangi Yerli Orta Saha Oyuncularını İstersiniz? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Yerli Orta Saha Oyuncularını İstersiniz?

Cevap: Hangi Yerli Orta Saha Oyuncularını İstersiniz?

hic birini istemeyiz, tas gibi BAM var bizde, bunlari da ne yapacagiz.

taksimtriocopy.jpg

Fena resim...:eek:

selçuk inan ve hamit altıntop alınabilirse mükemmel olur...en azından birini kesinlikle almalıyız.....

sadece gelme ihtimali olanlari yaziyorum: selcuk inan, sezer öztürk + ali güzeldal (sezer ve ali arasinda hangisi daha verimli olursa kalir, digeri yollanabilir),

sadece gelme ihtimali olanlari yaziyorum: selcuk inan, sezer öztürk + ali güzeldal (sezer ve ali arasinda hangisi daha verimli olursa kalir, digeri yollanabilir),

ozan ipek, volkan sen ve sercan yildirim'da alinabilir...zaten bursa'da gözden düstüler...orta sahamizin kanatlarina volkan ve ozan, ortalarina yekta/sezer/ali....b2b = culio ve selcuk inan güzel olabilir...forvete de sercan ve baros'u koyarsin...

defans'ta yenilenmeli zaten topyekün

Valla ihtiyalara her gün yenisi ekleniyor ama tek bir ihtiyaç sürekli aynı o da orta saha.Ben yazmaktan bıktım ama yine de yazayım.

Ankettekilerden

Selçuk İnan(Trabzonspor)

Hamit Altıntop(Bayern Münih)

Gökhan İnler(Udinese)

Volkan Şen(Bursaspor) (adam kanat ama neyse)

+

Tunay Torun(Hamburg) Volkan ne kadar orta saha ise bu da o kadar.Kanat forvet ama neyse.

İkisininde gelme ihtimali malesef zayıf. Bence biz Yiğit ve Volkan Şen'i aldık bile. Alınma ihtimalinden bahsedersek bu iki adam çok yüksek ihtimal olur.

Burak Kaplan var gurbetçi iyi kanat oyuncusu bence mutlaka alalım. Ümit milli takımda izledim bi kaç kere

İkisininde gelme ihtimali malesef zayıf. Bence biz Yiğit ve Volkan Şen'i aldık bile. Alınma ihtimalinden bahsedersek bu iki adam çok yüksek ihtimal olur.

neden renkdas?

diyelim ki avci takimin basina geldi, güzeldal'i getirebilir, tabii ister ise :)

sezer öztürk biraz tuzlu olur ama bence kendisi de can atar gelmek icin....

anlayacagin ben para haric hic bir engel göremiyoruum :)

acikcasi yigit incedemir'i hic dikkatli izlemedim...hakkinda fazla bisey diyemeyecegim...ama baya kisi begeniyordu kendisini sanirsam

Sabri ve Hakan Balta oynasin 4-4-2'nin ortasinda. Ah Hagi ah.

türkiyeden alınacak ilk ve illaki alınması gerek oyuncu OKAY YOKUŞLUDUR..

almanya u17 macında almanya adına oynayan türkler ve macı kayıp edişimiz konuşuldu ama

sahanın en iyisiacık ara OKAY dır

alınması acilen şart ve elzemdir

yeni gelen yönetim yine 3-5 tane yabancı transferi yapıp geçiştrmesinlerde..nabıcaklarını çok merak ediorum.

Mehmet Ekici: Seref Aydin gelecek sezon bizde demesine ragmen ihtimal bile vermiyorum. Kesinlikle gelmeyecek.

Selcuk Inan: Selcuk Inan ayrilmak istese bile Adnan Polat Aziz Yildirim´la bir transfer savasina girecek ve bu savasi kazanacak öyle mi? :)

Hamit Altintop: Selcuk Inan icin söylediklerim Hamit Altintop icin de gecerli

Gökhan Inler: Imkansiz Impossible Unmöglich

Fenerbahce herzamanki gibi en iyilerini kapar (Selcuk Inan,Hamit Altintop), Adnan Polat da Ali Güzeldal, Yigit Incedemir gibi futbolculari alip rekabet ettigini sanar. Kücümsedigimden degil ama Galatasaray senelerdir hep 2.-3.-4. alternatifleri alabiliyor da o yüzden. En gözdelerini alirsa Fenerbahce aliyor.

Iste bu degismeli basari isteniyorsa

Sonuna kadar katılıyorum...Bu başkan ve yöneticilerin yatacak yeri yok..Takımı sıradanlaştırdılar..

İşte fener bu konuda hep en iyisini almaya çalışıyor..Bunun parayla alakası yok..İstemek ,hırsını göstermek ,takımını sevmek çok önemli...

Hiç düşünmeden gelecek olan yönetim sıcak para ile ne kadar kaliteli yerli varsa almak için uğraşmalı,olsada ,olmasada bu konuda çaba sarfetmeli...Zaten bir kere harcayacaksın ,doğrı bir planlamayla kuracaksın kadroyu ondan sonra başarının gelmemesi imkansız...Yok bunu alamayız ,çok hayal falan lafları bırakalım....

Hamit

Selçuk İnan

Eren Derdiyok

Ömer Toprak

Serdar Kesimal

İlkay Gündoğan

Mehmet Ekici

Tunay Torun

İlk önce bu adamları almak için ne gerekiyorsa yapacaksın...Alamasanda bu hırsı ,bu isteği herkese göstereceksin...Tabiki burada en büyük dezavantaj avrupa kupalarına gidemememiz...

Ondan sonra Murat Ceylan ve Taner Yalçın gibi oyuncuları alternatif olarak alacaksın...Mantık bu olmalı ..

Mehmet Ekici banko alınması lazım.Ondan sonra Selçuk İnan ikna edilebilirse alınmalı.Alper Potuk geleceği sağlam bir oyuncu.

Herkese Merhabalar.. Foruma yeni üye oldum ve ilk yazım..

Selçuk İnanın alınmasını çok isterim. Çünkü yıllardır eksikliğini hissettiğimi ve aradığımız bir oyuncu. Suat Kayadan sonra kimler geldi kimler geçti. İnamotolar, batistalar, en son mustafa sarp.. Selçuk hem defansif özellikleri iyi hemde oyun kurabilen dikine oynayabilen iki yönlü özel bir oyuncu.. Bonservisi elinde ve peşinde 10larca yerli yabancı kulüp olarak. Umarım biz kaparız..

kalan maçlara paftan en az 2-3 kişi oynasın da hangi yerli oyuncuyu istediğimizi nöbette doyasıya tartışırız.

ozan ipek, volkan sen ve sercan yildirim'da alinabilir...zaten bursa'da gözden düstüler...orta sahamizin kanatlarina volkan ve ozan, ortalarina yekta/sezer/ali....b2b = culio ve selcuk inan güzel olabilir...forvete de sercan ve baros'u koyarsin...

defans'ta yenilenmeli zaten topyekün

Volkan, Sercan, Ozan la kesin olarak prensipte anlaştı Bursaspor.. Sözleşme yeniliyorlar.. İŞ zora bindi..

Üst Alt