Harry Kewell İçin Kampanya Başlatmalıyız | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell İçin Kampanya Başlatmalıyız

Galatasaray taraftarları olarak, özellikle Twitter'dan bu konuda bir çalışma başlatmamız şart diye düşünüyorum. İş bizim yönetime kalırsa, en kısa zamanda yeni bir dinazorla ya da çapsız bir yerli ile anlaşacaktır. Sonra onun da kovulacağı güne kadar (ki mutlaka kovulacak) dişlerimizi sıkmaktan bitap düşmeye devam edeceğiz.

Bize şu an genç, geçmiş futbolculuk yaşantısı bilinen, Galatasaray'da efsaneleşmiş ve taraftarın mutlak biçimde benimseyebileceği birisi lazım. Harry Kewell, bu tanıma %100 oranda uymakta.

Hazır men cezası da aldık, Kewell'ı takımın başına getirip, sıfırdan bir yapılanmaya girmeliyiz. Dinamik bir teknik adam olacağını düşündüğüm Kewell, taraftarla da mutlak bir bütünlük içine girecektir. Bu da kısa vadede ya da uzun vadede başarıyı getirecektir.

O yüzden taraftarlar olarak derhal bir şeyler yapmalıyız bu konuda.

harry-kewell-besiktas-660x330.jpg

harry-kewell-eski-galatasarayli-futbolcu-9854.jpg

Son olarak.. Her maç, TT Arena'nın şu şekilde inlediğini düşünün...

Yıllar sonra tekrar kendi evinde Harry Kewell (HD) - YouTube

Seneye gelsin fitim ama bu sene gelirse hiçbir yararı olmaz. Başarısızlığı ona atarlar. Seneye iyi bir hava, iyi bir yönetim ve projeyle okey.

:D

Ne alaka? Kewell sıçarsa görürüz bu romantikliği. Yeniden yapılanacaksak (ki öyle görünüyor) işi iyi bilen biri gerekli. Kewell'ın antrenörlük tecrübesi mi var adam gibi?

:D

Ne alaka? Kewell sıçarsa görürüz bu romantikliği. Yeniden yapılanacaksak (ki öyle görünüyor) işi iyi bilen biri gerekli. Kewell'ın antrenörlük tecrübesi mi var adam gibi?

İyi de, Denizli'nin tecrübesi vardı da ne oldu ? Ya da misal Simeone'nin Atletico'dan önce nasıl bir t.direktörlük tecrübesi vardı ? Ya da Guardiola'nın ?

Ben Kewell'ın kulüpte Simeone etkisi yapacağını düşünüyorum. Şu gün gelsin, sene sonuna kadar başarısız olsun, tek kelime etmem. Çünkü kadronun hali belli. Suçu ona atamam. Ve eminim uzun vadede başarılı olacağına. Kaldı ki, Kewell gelse, takımdaki yıldızlar burun kıvıramaz. "Bu da kim şimdi ?" diyemez. Adamın kariyeri ortada.

İyi de, Denizli'nin tecrübesi vardı da ne oldu ? Ya da misal Simeone'nin Atletico'dan önce nasıl bir t.direktörlük tecrübesi vardı ? Ya da Guardiola'nın ?

Ben Kewell'ın kulüpte Simeone etkisi yapacağını düşünüyorum. Şu gün gelsin, sene sonuna kadar başarısız olsun, tek kelime etmem. Çünkü kadronun hali belli. Suçu ona atamam. Ve eminim uzun vadede başarılı olacağına. Kaldı ki, Kewell gelse, takımdaki yıldızlar burun kıvıramaz. "Bu da kim şimdi ?" diyemez. Adamın kariyeri ortada.

Simeone Atletico'dan önce 144 maça çıkmış TD olarak başka kulüplerde.

Guardiola A takımdan önce B takımda görev aldı ve başarılı oldu.

Denizli örneğin alakasız. Tecrübeli = iyidir demedim. Tecrübesiz = şu an içinde bulunduğumuz bi durum için aşırı saçma dedim.

Neye göre düşünüyorsun onu? Romantikliğe göre. Ve evet, adamın kariyeri ortada. Hayatında oyuncu yönetmemiş, muhtemelen henüz teknik direktörlüğün inceliklerini bilmiyor. Taktiksel anlamda ne bildiği de ayrı bi muamma. Tamamen duygusal bi öneri yapmışsın. Galatasaray'ın kaybedecek vakti de yok parası da. Gelecek hocalar belli, daha önceden (Denizli gibi fi tarihinde olmamak kaydı ile) -özellikle bu tarz yapılanma operasyonlarında- başarılı olmuş kişiler.

Kewell'a bu sezon laf etmezsin belki ama 2 sezon daha başarısız sonuçlansa laf edersin. Hem Kewell psikolojik olarak çöker hem de oyuncuların beklentisi düşer, güvenmezler artık, homurdanmalar başlar... Kewell = hayal dünyası

Simeone Atletico'dan önce 144 maça çıkmış TD olarak başka kulüplerde.

Guardiola A takımdan önce B takımda görev aldı ve başarılı oldu.

Denizli örneğin alakasız. Tecrübeli = iyidir demedim. Tecrübesiz = şu an içinde bulunduğumuz bi durum için aşırı saçma dedim.

Neye göre düşünüyorsun onu? Romantikliğe göre. Ve evet, adamın kariyeri ortada. Hayatında oyuncu yönetmemiş, muhtemelen henüz teknik direktörlüğün inceliklerini bilmiyor. Taktiksel anlamda ne bildiği de ayrı bi muamma. Tamamen duygusal bi öneri yapmışsın. Galatasaray'ın kaybedecek vakti de yok parası da. Gelecek hocalar belli, daha önceden (Denizli gibi fi tarihinde olmamak kaydı ile) -özellikle bu tarz yapılanma operasyonlarında- başarılı olmuş kişiler.

Kewell'a bu sezon laf etmezsin belki ama 2 sezon daha başarısız sonuçlansa laf edersin. Hem Kewell psikolojik olarak çöker hem de oyuncuların beklentisi düşer, güvenmezler artık, homurdanmalar başlar... Kewell = hayal dünyası

O zaman umarım adam gibi birini getirirler. Zira çapsız yerli görmek istemiyorum artık.

Galatasaray'da oynamayı haketmeyen çöp tenekelerine formayı göstermeyecek(Zapri,Semih,Umut,Yasin,Emre),taraftarın sesi olabilecek kim olursa gelsin razıyım.Teknik taktik deha olmasını falan geçtim artık.

kardeşim sorun teknik direktör değil sadece yönetim,teknik direktör,futbolcular hepsi gitmeli takımı sabote edenler komisyon yiyenler anladınız siz onu.

Kewell den bu asamada Teknik Direktor olunmaz bize. Bizi 1 sene icinde yukselise gecericek bir hamle lazim, bunun icin de tecrubeli ve modern futbol anlayisi tasiyan birisi lazim. Gerektiginde sert, ayni zamanda disiplinli bir hoca.

Hagi'nin, Tugay'ın, Hamza'nın, Bülent'in parçalı formayı giyerken bıraktıkları tadı teknik ekibe katarak acıya çevirdik. Bırakın bari Oz Büyücüsü o tatta kalsın....

Üst Alt