Hasan Akıncıoğlu: "En az 12 puan silinecek" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Akıncıoğlu: "En az 12 puan silinecek"

Cevap: Hasan Akıncıoğlu : "En az 12 puan silinecek."

Sivas falan -12 alır Fenere de -18 verip geçerler açtı şemsiyeyi şerefsiz MAA.

Hadi puan dusumeyle bır sekılde yırtmaya calıstınız bakalım puan kac olucak -30'un altında ise kesinlikle rezalet demek ki eziklerde Sow'u buna guvenerek bu kadar para verdıler haysıyetsız, karaktersız, Ahlaksız, şerefsiz, cibiliyetsiz, köpekler.

Beyler ben mi yanlış anlıyorum orada en düşük ceza 12 puan olacak ve 58 değişmeyecxek deniyor yani suçun şiddetine göre cezalar veerilecek yani düşenler düşecek

Cevap: Son Dakika : Puan Silme uygulanacak

Evet beyler bu fenerli istedigini aldi ve Feneri kurtardi

mehmet_ali_aydinlar_006.jpg

bu cezalarad şükür edin...uefa olmasaydı bu cezalarda verilmeyecekti...benim için önemli olan fb nin gecen seneki şampiyonluğunualınmasıydı...bana görede bu sene ck rahat şampiyon oluruz artık....bjk fb playy offa giremez...ts yi bilmiyorum

Yonetim adam gibi aciklama yapsin dostuluguna da kardesliginede. Serefsiz sikecilerle ayni ligde yer almak istemiyor.

iyide kimin kaç puanını neye göre silecekler 58 değişmeden bunu yapmaları hukuken imkansız. kafalarında şu kadar puan siliyoruz diyemezler.

Minimum 12 puan silinecek, kupası alınacak ve Avrupa'dan men yiyecek. Ben hiç ceza almayacaklarını düşünüyordum ama bu ceza da kabul edilemez. Fenerliler bile kabul etmemesi lazım. Sırf futbol endüstrisi için kullanılmak kötü bir şey olsa gerek.

Tipe bak cay demle hareketlere mımıklere bak tam bır onun bunun cocugu tipi var adam da su katılmadık hemde.

Bence yine erken fevri davranışlarda bulunuluyor.Beklemek lazım, hemen asıp kestiğimiz gibi hemen de seviniyoruz,biraz sakin olmak en iyisi.

nontvspor aninda mansetten vermis, görsele balon konfeti resmini eklemeye unutmuslar ama

Üst Alt