Hasan Akıncıoğlu: "En az 12 puan silinecek" - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Akıncıoğlu: "En az 12 puan silinecek"

Cevap: Hasan Akıncıoğlu: "En az 12 puan silinecek"

Maç başına -12 puan gayet güzel bir plan bence. 8 takımı da düşüremeyeceklerine göre bu sayede sadece fener düşer -72 filan alarak. Diğer takımlar da -12 ya da 24 ile kümede kalırlar.

Rahatım ben, ceza uygulanır geçer gider, ama kulüplerine bulaşan kara leke 100 yıl geçse de unutulmaz

Peki ya UEFA'dan men cezası almazlarsa.. Hatta bir tık öteye gideyim ya 15-20 puan gibi bir puan düşürürlerse ve FB Avrupa Ligine katılma hakkı kazanırsa seneye de paşa paşa o lige katılırsa...

UEFA ve TFF bu kararın altından kalkamazlar. Şike yasallaşır. Özellikle UEFA'ya çok dava açılır eğer kupalarına kabul ederse.

UEFA ve TFF bu kararın altından kalkamazlar. Şike yasallaşır. Özellikle UEFA'ya çok dava açılır eğer kupalarına kabul ederse.

Şike Soruşturması konusunda bir yoruma verdiğim cevap aynen şöyle;

Oradaki süreç farklı... Çok kısa zamanda karar alınmıştı böyle UEFA ile görüşmeler falan olmamıştı.. Ama UEFA, Fener'in düşmemesini nasıl açıklayacak çok merak ediyorum... Bir ultimatom gelir muhakkak puan silme verilirse Fener'e diğerlerine puan silme'ye ses çıkarmazda defalarca şike yapmış takımın küme düşmemesi UEFA'yı zor duruma düşürür.. Daha önce düşmüş takımlar kazan kaldırır.

ama yinede bizde önlemlerimizi alalım :)

hiç şaşirmadım bastan beri belliydi aziz yakında cıkar hatta tff tazmınat talep edip parabile alır yazıklar olsun

bıtek bız ınandık bu mac bası -12 ye ya...bıtek trt yazdı baska yerde de yok...sanmıyorum bole olacagını..12 puan herkese verılır mac bası da 3 puan fılan verılır...yanı fener ılk 8 e gıremez kume de dusmez...zaten amacları bu..mac bası -12 vererek nıe kume dusursunler kı?dırek dusurur maa bakın uyguladım der yanı..

Bende burda okumuştum herkes maç başı 12 diyordu ama öyle değil galiba TRT de fenere 25-32 arası ceza verilcek dedi.

yanı mantıklı olan o..mac bası 12 verecegıne dırek kume dusurur.alay eder gıbı -30 puanla duscek halı yok ya :) bu kadar caba kurtarmak ıcın kı basarıyorlar...bırılerının acıklama yapması lazım..uefa ıle sunu konustuk kabul ettıler etmedıler dıe..ama yıne susuyorlar kamuoyunun arkasından ıs cevırmeye devam edıyorlar

Bu açıklamanın içinden bir parçada özellikle ön plana çıkarılmayan gerçek. İşte UEFA'dan alındığı söylenen onay:

Hasan Akıncıoğlu' Alıntı:
UEFA yetkililerinin, bu kararların alınarak içerisinde bulunulan durumdan çıkılması konusuna, olumlu baktığı izleniminin edinildiği söylendi. Dolayısıyla bu yönde uygulama yapılacak.

Kaynak=Ntvspor'daki açıklama metni

İşte Aydınlar'ın 58. maddenin arkasından dolanarak sadece puan silme cezası ile ilgili verilecek önerge için UEFA'dan aldığı dayanak bu kadarcık.

Bu açıklamanın içinden bir parçada özellikle ön plana çıkarılmayan gerçek. İşte UEFA'dan alındığı söylenen onay:

Kaynak=Ntvspor'daki açıklama metni

İşte Aydınlar'ın 58. maddenin arkasından dolanarak sadece puan silme cezası ile ilgili verilecek önerge için UEFA'dan aldığı dayanak bu kadarcık.

İzlenime kaldıysak UEFA Türk Futbolu'nu bitirebilir. Ben güvenmiyorum bunlara. Yazılı belge olmadan bu paketi bizim yönetim onaylarsa yazıklar olsun!

Komedi tum hiziyla devam ediyor yarin nelere gebe??? hep birlikte bu komediyi seyretmeye devam edecegiz....Tiksinti yapti artik!!!! Ha buara cok onemli ya herkes transfer pesinde kim geliyor??? - TUNEEEE..

Üst Alt