Hasan Akıncıoğlu: "En az 12 puan silinecek" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Akıncıoğlu: "En az 12 puan silinecek"

Cevap: Hasan Akıncıoğlu: "En az 12 puan silinecek"

58 değişmesin diyorlarmış sözde.Nasıl olsa 14 kulup değişsin diyeceği için rolleri taraftarlarının gazını almak adamlar da biliyor gaz aldıklarını ama onlar da mutlu sadece küfür edip - cezası minumu olsun diyolar.

Şimdi hepsi özelden iyi yırttık diyordur.

Siyasilerin işin içine bulaştığı hiç bir mesele bu ülkede hakkıyla çözülmez. Görüşmeler vesaireler mide bulandırıcıydı zaten. Yaşanılan sürecin bu noktalara geleceği belliydi. Fenerbahçe lobisi bundan kelli şike'yi hobisi haline getirir. Şike bir şekilde meşrulaşmıştır. Herkes soğuk bir meşrubat içsin sakinleşsin :) Temiz toplum olmak yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yerseniz efendim :)

Gøzunuz aydin. Bøyle bir kritik durumdan Sark oyunlari ile alninin akiyla cikmistir Turkiye.

Yasa değişmiyor, aslında var yani ama biz yok gibi davrancaz şimdi dağılın bakayım dedi ve gitti adamlar.

valla ben şike yoktur butun takımlar temizdir demelerinden korkuyordum...gecen sene bittiğinde fb bir şampiyonluk öndeydi bizden bu sene biz öne gecicez:D

12 puanmi ? dalgami geçiyorlar la ? play-off'ta zaten sene sonu puanlar ikiye bolunuyo, yani toplam 6 puan, yani 2 maçmi ceza aldilar bu kadar serefsizlik için ? aci bir durum, ins'Allah biz tarafta olarak biseyler yapariz

Şike ve teşviğe karışan kişiler para cezası ile cezalandırılacak

Seneye bizde sike yapalim

cezadan yırtılar ama avrupadan men gelecek.şöyle 5-10 sene avrupa yüzü göremesinler:mad:

"Hem 58 değişmeyecek, hem küme düşme olmayacak" gibi birşey hukuken mümkün değil.

play off'a 5-6 puan dezavantajla girerler olur biter. Tff memnun,şikeciler memnun,lick tv memnun

Eee daha ne olsun. herşey süper işte.

O zaman yapılacak tek şey var. Bu sene Allah nasip ederse Kadıköyde de bunları ezip ve + Play offlar'da da ezip ondan sonra çıkıp işte şike şike değil gerçekten s-ke s-ke şampiyon olduk diyelim.. Ben inanıyorum olacak :) :) :)

Sonra da güzel bir şampiyonluk cd'si yakışır :)

cok net acıklama olmadı...en az 12 puan kime?sivas ve bjk ye mi?teşebbüs eden avrupa dan men yiyecek mi?en az -12 puan ise fb nin alacağı eksi puan kaç olacak?

Bi kereliğe mahsus diye birşey varmı ya?Bu Türkiyede hukuğun hiçe sayılması demektir,müebbet hapis alan birinin bi kereliğe mahsus para cezasıyla geçiştirilmesi gibi bişeydir sanırım :)

Üst Alt