Haber - Hasan Arat’tan Bronckhorst Bombası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Hasan Arat’tan Bronckhorst Bombası

Ölçüt değil elbette ama Rangers ve Feyenoord taraftarları kendisi hakkında olumlu konuşmuyor. Valerien Ismael öyle değildi eski kulüplerinin taraftarları tarafından övülen çıkışta bir hocaydı

Bence ya çıkışta bir hoca getireceksin ya da öyle büyük işler yapmış bir hoca getireceksin ki ne kadar düşüşte olduğu pek önemli olmayacak

Bjk imkanları dahilinde 'büyük hoca' getirme yoluna gitmiş gibi görünüyor

Belliki iyi malzeme ile iyi yemek yapıyor ama şu an iyi malzeme yok elinde çok iyi iş çıkarması lazım sezon sonuna kadar.
Bosta olan 50 yas altindaki teknik direktörlere baktigin zaman alternatifler var ama pek Türkiye'ye gelecek profil görmüyorum.

Graham Potter, Jesse Marsch ve Oliver Glasner gibi isimleri getirmek zor.

Ivan Leko -> Tudor benzetmesiyle yipratilirdi
Villas-Boas -> Uzun süredir piyasada yok
Bruno Lage -> Benfica'yi sampiyon yapmisti, sonrasinda basarili olamadi ama bize isteyen bile vardi son yillarda öyle hatirliyorum

Van Bronckhorst gelmeyi kabul ettiyse bence denemeye deger bir profil. Mustafa Denizli, Senol Günes ve Sergen Yalcin disinda Besiktas'i sampiyon yapmis bir teknik direktör hatirlamiyorum. Ikisi emekli, digeri zaten bu kaotik ortami tercih etmeyip Antalya'nin yolunu tuttu.

Üst Alt