Hasan Çavuşoğlu: "Büyüklerin 1-2 yabancı oyuncu bütçesine denk bizim bütçemiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Çavuşoğlu: "Büyüklerin 1-2 yabancı oyuncu bütçesine denk bizim bütçemiz"

1603136593743.png

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu: "Bu sene en az yabancı futbolcuyla oynayan takım biziz. Bir ilçe takımı olarak lige renk kattığımızı düşünüyoruz."

Hasan Çavuşoğlu: "Galatasaray güçlü bir takım. Buradan 3 puan almak önemli. Galatasaray'a karşı ilk kez bu sahada galip geldik. Teknik ekibi ve oyuncularımızı kutluyorum."

Hasan Çavuşoğlu: "Büyüklerin 1-2 yabancı oyuncu bütçesine denk bizim bütçemiz."

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu: "Bu sene en az yabancı futbolcuyla oynayan takım biziz. Bir ilçe takımı olarak lige renk kattığımızı düşünüyoruz."

Hasan Çavuşoğlu: "Galatasaray güçlü bir takım. Buradan 3 puan almak önemli. Galatasaray'a karşı ilk kez bu sahada galip geldik. Teknik ekibi ve oyuncularımızı kutluyorum."

Hasan Çavuşoğlu: "Büyüklerin 1-2 yabancı oyuncu bütçesine denk bizim bütçemiz."

Bu adam yalan konuşmayı bıraksın.

Fatih Hocamızın kadrosu yetersiz ondan kötü oynuyoruz.

Kadro yeterli olsa nasıl oynatacak ama işte...

Kurulacaksa takım böyle kurulacak işte. 10 15m aralığında fizik olarak da takım oyunu olarakta nası takım kurulurmus baksın bizimkiler. Başkanın bile nası aldığından haberi olmadığı falcao gibi isimlere 5 6m vermekle olmuyor bu işler.

GSCimbom Mobile App

Bu da Fenerli. Ligdeki iyi yöneticilerin ekseriyetle Fenerli, hocaların Beşiktaşlı olması sinir bozucu. Ama başarılı iş yapıyor herifler yalan yok. Bu kırto da öyle, Rize'deki katilde. Herifler Fenerli olup başka takımda başkanlık makamına bizim Cimbomlulardan daha çok katkı yapıyorlar. Tebrik etmek lazım.

Haklı, Fatih Terim Mustafa Cengiz Abdürrahim Albayrak gibi futbol yöneticilerimiz böyle adamların ağzına laf veriyor adamlara kızamıyorum sonuna kadar haklılar Falcao&Feghouli maaşıyla mücadele eden takmlar var

Üst Alt