Hasan Kartal: "Bizim çocuklarımızın oynaması için sistemin düzeltilmesi lazım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Kartal: "Bizim çocuklarımızın oynaması için sistemin düzeltilmesi lazım"

Cebindeki telefona baksan, Samsung Iphone falandır. Vestel kullansana dayı. Madem o kadar yerliden yanasın... BMW ye Mercedes'e Audi'ye falan binme ya da. Anadol al ona bin. Yerli ya hani.

Bunlar istediği kadar otsunler ben bu yönetimin devamı halinde yurtdusindan kaliteli olan türkler alıp gelir. Kanırta kanırta şampiyonluklarıimza devam ederiz.
O kadar cahiller ve caseratleri yokki sinir gelse bile bu ve bunun gibi herifler asla altyapıya yardım yada alt yapıdan oyuncuyu ilk onbire almazlar.

Gönül isterdiki şu rizeyle son maç yenip küme düşürmek.İçerdeki rize maçına gelirse bu 90 dakika şu herife küfür etmek hakkımızdır

Rize’yi severdim bu herif yüzünden tiksindim küme düşün inşallah.Bu herif gitsin isterse geri gelsin Rize

Açıkçası böyle aciz tasmasi baskalarinin elinde olanların bu sitede adını geçmesini geçtim sitede başlık açılması bile gereksiz

Böylelerine gereken cevabı pisirik yonetimimiz vermelidir

Ulan 6222 çocuğu Hasan Kartal bu sene Beşiktaş maçında 9 Sivas ve Gençlerbirliği maçında 10 yabancıyla sahaya çıkmadı mı senin takımın ?

Daha gelmiş bizim çocuklar diyor ...

1. Baskaninin soyunma odasinda ne isi var konusmasi icin? O hocanin isi degilmi?

2. Bu laflari almanyada söylese, adama Nazi derler.

Türk futbolcularin eğitim ve anlama sorunu var, bu zamana kadar yabanci sinir vardı da hangi derde derman oldu ?

Bu açıklamalar tamamen Ali Koç'un eseri. Koç'un talimatıyla yapılamıyorsa bir bok bilmiyorum.

Bu ülkede futbol sizin gibi işleri sadece para olan parasına para katmak için spor klübü başkanlığı yapan,oyuncu transfer ederken Futbolcunun isteklerine değilde kazanacağı parayı düşünerek futbolcuyu kendi şartlarına uyması için baskı yapan, spor arabalara binip piyasa yapan karaktersizlerin ellerini çektiğinde düzelir Türk futbolu.

Üst Alt