Hasan Kartal: "Galatasaray hariç tüm kulüplerle aramız çok iyi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Kartal: "Galatasaray hariç tüm kulüplerle aramız çok iyi"

68b2ebf2152d49618d8d66e85287b728.jpg

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, sahalarında Galatasaray'a 4-0 yenildikleri karşılaşma sonrası konuştu.

"Bir türlü anlayamadım"
Beyaz TV'ye konuşan Kartal: "Anket yapılsa en sevilen başkan ben çıkarım. Galatasaray hariç tüm kulüplerin başkan ve yöneticilerini çok iyi ağırlıyoruz ve aramız iyi.

"Bizim çocuklar sanki Galatasaray maçında yoktu. Ben Rizespor'da böyle bir şey şimdiye kadar görmedim. Bir türlü anlayamadım."

"Skor 3-0 olunca stattan çıktım"
Skor 3-0 olunca stattan çıktım. Mağlubiyetin %25'ini hakeme bağlıyorum" şeklinde konuştu.

4-0 beni kesmedi. Şu maç bulduğumuz her pozisyonu atmalıydık. İnsan içine çıkmaya yüzü kalmayacaktı şunların, öyle rencide edici bir skor almalıydık. Hani öyle bir skor olmalıydı ki "hakemi vururdumdan" "kafama sıkardıma" geçiş yaptırmalıydık. Spor ile hiçbir alakası olmayan, nelerden beslendikleri bile belli olmayan mafya tipli yöneticilerin hepsinin takımına aynı tarifeyi uygulamalıyız.

Üst Alt