Hasan Kartal: "Galatasaraylılar şampiyonluk hesabı yapmasın!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Kartal: "Galatasaraylılar şampiyonluk hesabı yapmasın!"

Birileri veriyor bunların mamasını ötmeleri normal böyle. Rizelilerin çoğu Başakşehir şampiyon olsun istiyordur malum şahsın kurduğu kulüp olduğu için.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bahri Havadır: "Galatasaray'ı yenersek Avrupa'ya gitmiş kadar oluruz dediniz. Bunu açar mısınız." Rizespor Başkanı Hasan Kartal: "Galatasaray'ı yenersek Avrupa'ya gideceğiz zaten. Bizim hedefimiz Avrupa. Evelallah da yeneceğiz. Allah nasip eder inşallah." (TRT Spor)
Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal: "Galatasaray maçının primini yarın soyunma odasında açıklayacağım. Bizim hedefimiz Avrupa'ya gitmek. Galatasaray'ı yenmek istiyoruz. Hedefimiz yukarılara oynamak." (TRT Spor)

habire sosyal medyadan mesaj veriyolar

diagne normalde sahada cevap versin diyicemde sosyal medyada daha hızlı

sosyal medyadan yapsın bari bişeyler

D6OTZCWWAAAYgAO.jpg

Bahri Havadır: "Galatasaray'ı yenersek Avrupa'ya gitmiş kadar oluruz dediniz. Bunu açar mısınız." Rizespor Başkanı Hasan Kartal: "Galatasaray'ı yenersek Avrupa'ya gideceğiz zaten. Bizim hedefimiz Avrupa. Evelallah da yeneceğiz. Allah nasip eder inşallah." (TRT Spor)
Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal: "Galatasaray maçının primini yarın soyunma odasında açıklayacağım. Bizim hedefimiz Avrupa'ya gitmek. Galatasaray'ı yenmek istiyoruz. Hedefimiz yukarılara oynamak." (TRT Spor)

Bu kekolara olmaz ya yenilirsek sırf Avrupa'ya gitmesinler diye kupayı Akhisar'a bırakmaya razıyım.

Malatyaspor, Alanyaspor,Antalyaspor ve Konyaspor da yarışta.Çaykur Rizespor da 3 maçtır kazanamıyo.Kupayı riske atmamalıyız..

Malatya'nın maçlar zor Erzurum ve Bursa iki maçı da alamazlar bence.

Antalya bitti artık 5.olamaz

Alanya'nın maçları baya zor

Konya belki 5.olur ama Ts maçları zor onların da.

Ne riski ben süper lige bakıyorum şahsen şampiyon ol rakiplerin fişini çek.

Malatya'nın maçlar zor Erzurum ve Bursa iki maçı da alamazlar bence.

Antalya bitti artık 5.olamaz

Alanya'nın maçları baya zor

Konya belki 5.olur ama Ts maçları zor onların da.

Ne riski ben süper lige bakıyorum şahsen şampiyon ol rakiplerin fişini çek.
Öncelik ligde tüm kupaları alıp rakipleri kudurtmak varken kupayı almamak olmaz.Rize maçından 1 puan da alsak Başakşehir ve Sivasspor'u yendiğimizde şampiyonuz.Başakşehir de 2 maçını bu formsuzlukla kazanır mı orası belli değil..

Üst Alt