Hasan Şaş: "Artık futbolla ilgilenmiyorum ve futbolla ilgili bir kariyer planlamıyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: "Artık futbolla ilgilenmiyorum ve futbolla ilgili bir kariyer planlamıyorum"

60a8946d55427e23a836c477.jpg

Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcı antrenörlüğünü yapan sonrasında görevinden ayrılan Hasan Şaş geçtiğimiz günlerde Florya'yı ziyaret etmişti. Şaş yaptığı açıklama ile kararını açıkladı.

Uzun süredir takım çalıştırmayan Hasan Şaş, geçtiğimiz hafta Florya Metin Oktay Tesisleri'nde takımı ziyaret etti. Okan Buruk'un yönetimindeki antrenmanı izleyen Şaş, sarı-kırmızılı isimlerle buluştu.

Uzun süredir sessizliğini koruyan ve futbola dönüp dönmeyeceği merak edilen Şaş kısa bir açıklama yaptı. Konuyla ilgili konuşan eski Galatasaraylı futbolcu şu ifadeleri kullandı: "3 yıldır futbol camiasına çok uzağım. Artık futbolla ilgilenmiyorum ve futbolla ilgili de bir kariyer planlamıyorum. Bu nedenle hiçbir yerde futbol konuşmuyorum, bundan sonra da konuşmayacağım."

Ntv Spor

Her eski futbolcu futbolun içinde olacak diye bir kaide yok zaten.

Seni çok severim ama olmuyor işte. Bence çok doğru karar vermiş. En azından Tugay veya Necati gibi TV başında mal mal konuşup milletin sinirleriyle oynamamayı tercih ettiği için kendisini takdir ediyorum.

Yolun açık olsun kral. Zaman zaman GSTV'ye falan katıl da, görelim seni ekranlarda yine de.

Çok iyi topçuydu. Ama futbol hakkındaki fikirleri ve uygulamaları iş yapmazdı.

İyi düşünmüş, doğru karar vermiş. Hakkında hayırlısı.

Zaten içip içip kafayı bulunca şarkı söylüyordu.

Bence futbolculuktan sonra yapılacak en güzel şeyi yapıyor Hasan, Karataş'ta yerleri de var. Çekiyor rakıyı, amaan diyor her şeye.

Mis.

Üst Alt