Hasan Şaş İstifa Etti! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş İstifa Etti!

Bir boka yaramıyordu zaten keşke hocanın yanında futboldan anlayan adamlar olsa da o gidince yerine gelse ama bu da ümit de bir b.ka yaramaz.

Konu ne renktaş

ben konuyu bilmiyorum

Ama teknik olarak çok yetersizler ve gitmeleri gerektiği kanaatindeyim
Bu yalı çocuğunun satılık kalemleri bilinçli olarak hasan şaşı hedef alıyor. Necati bi holiganla tartışıyor hasan şaşın olayla ilgisi yok ama hemen hasan şaşa saldırmaya başladılar maç sonu. Aynı kedya emre b. itini melek yapıyor hergün

Herkes Hocaya taktik ve teknik konularda yardımcı olacak birilerinin gelmesini istiyordu ve şimdi yine herkes Drogba veya Sneijder gelsin yazıyor..
Drogba ve Sneijderin hocalıkla yardımcı teknik adamlıkla ne gibi tecrübesi var ki istiyorsunuz.. Onların teknik olarak Hasan ve Ümit'den ne farkı olacak veya olabilir biliyor muyuz ?
Sırf büyük oyuncu oldukları için istiyorsak ikiside Hagi 'den büyük değildi.. Hagi'nin iki gelişinde de neler oldu herkes hatırlıyordur zaten..
Madem yardımcıları değişelim istiyoruz en azından bu işin biraz da olsa ilmini ve bilimini bilen biri olsun derim ben nacizane...

Hasan sas’i hic sevmeyebiliriz, takima birak yararini, zarari bile olsa bu sekilde gitmesine izin verilirse önünü alamayiz
Istifalar olsun iyice karissinlar diye kizdirmak icin ellerinden geleni yaparlar, patlamalar olmasini saglamak icin oyle bir yuklenirler ki dayanmak guc olur
Hadi tepki gostermeyecegiz desek hakaretlere cins cins hareketlere boyun egmek/egmemek arasinda kalinir, sindirmeye calisirlar

Bu istifa kabul edilmemelidir

Herkes Hocaya taktik ve teknik konularda yardımcı olacak birilerinin gelmesini istiyordu ve şimdi yine herkes Drogba veya Sneijder gelsin yazıyor..
Drogba ve Sneijderin hocalıkla yardımcı teknik adamlıkla ne gibi tecrübesi var ki istiyorsunuz.. Onların teknik olarak Hasan ve Ümit'den ne farkı olacak veya olabilir biliyor muyuz ?
Sırf büyük oyuncu oldukları için istiyorsak ikiside Hagi 'den büyük değildi.. Hagi'nin iki gelişinde de neler oldu herkes hatırlıyordur zaten..
Madem yardımcıları değişelim istiyoruz en azından bu işin biraz da olsa ilmini ve bilimini bilen biri olsun derim ben nacizane...

nasıl zamanında terim piontekin yardımcılığını yaptıysa

şimdi de bir alman kendisinin yardımcısı olmalı

SA uzun zamandır buradayım mesaj atmadım ama beni bu kadar üzen olay olmamıştı gerçekten hasan şaşın istifasının armasında kim varsa artık bisey demiyeceğim hg kaos

SM-J610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt