Hasan Şaş İstifa Etti! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş İstifa Etti!

Hayırlısı olmuş. Profesyonel dünyada hangi meslekte bir iş sezonunun yarısını cezalı geçiren çalışana tam para verilir? Normal sezonda adam cezaları hariç 10 kere yedek kulübesine inebiliyor zaten, her maç kavga edeceksen git amigo ol abi. Sezonu cezalı kapatıp yeni sezonun ilk maçında yine kavgaya karışarak yeniden cezalı olmak nedir, biri açıklayabilir mi? Tek açıklama da bana küfrediyorlar, bilerek saldırıyorlar filan. O zaman futbolcuların canı yok mu abi, herifler her maç 7 sülalelerine küfür yiyorlar, canı sıkılan, kızan çıksın gitsin o zaman. Zaten bizim hiç yoktan bu yardımcı antrenörleri ufaktan değiştirmemiz gerekiyordu. Adamlar Fatih hocanın yanında o kadar yerlerinde sayıyorlar ki mevsimlik işçi gibi hoca Galatasaray'a gelmeden iş bulamıyorlar. Gönül ister ki Almanya'dan tüm antrenörlük lisansları tam, Türkçeyi de ana dili gibi bilen bir gurbetçimizi getirelim ya da hiç olmadı Elmander gibi hem toptan, hem de futbolcudan anlayan biri olsun ama büyük ihtimal ya Hasan tribünde oturması için geri döndürülür ya da 1 yıldır yolu yapılan Necati kulübeye indirilir. Bize arada maçın gidişatına göre hocanın kulağına bir şeyler fısıldayacak adam lazım, her maç kavga ayıracak 10 tane izbandut gibi adamımız var zaten.

Abi size kalsa 2.teknik direktör papyon takıp rakip takımın teknik ekibini ve oyuncularını 2 yanağından öpüp sevgiyle karşılayacak, halini hatrını soracak, son derece kibar ve İstanbul aksanıyla omlara sevgi dağıtacak..
Poliyana olmasını istiyorsunuz adamdan
Adanalı , hasta Galatasaraylı, en sevdiği yemek kebab olan bi adamdan nasıl salon beyefendisi olmasını bekliyorsunuz?
Adı üstünde karşımızdaki rakip.Biz onları alt etmek için ordayız
Kazanmak için elimizden gelen bütün çirkefliği yapmalıyız.Ben efendi futbolcuları ve teknik direktörleri sevmiyorum.Gerektiğinde rakip kulübeye gidip onlara ayaklarını denk almasını söyleyecek, her an kavgaya hazır 1 Galatasaray neferidir Hasan Şaş.
Çünkü Galatasaray kabullenmez

Isabet olmuş.

Kendini gerçekten çok severim hatta en çok sevdiğim yerli oyuncularımızın başında geliyor ama bu yine de bazıları gibi kendisinin saçmasapan hareketlerine göz yummama neden değil. Yardımcı hoca mı holigan mı belli değil.

Bence ne Hasan ne de Ümit yardımcı hoca olacak vasıflara sahip değiller. Nasıl Apo için haddinden fazla görevlendirmelere gerek yok diyorsak aynısı Hasan için de geçerli. Yardımcı hoca olarak olmayacağı apaçık ortada, kendisini başka türlü görevlerde görmekte sakınca bulmuyorum. Kulübün sadık evlatlarından olduğuna inanıyorum.

sent via GSC

Hasan'ın futbolculuğuna ve Galatasaraylılığına kimse laf edemez ama teknik bilgisi kesinlikle yetersiz

o yüzden hiç duygusala bağlamadan mantık çerçevesi içinde durumu değerlendirmeliyiz

Üst Alt