Hasan Şaş: "Sneijder bitti" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: "Sneijder bitti"

Kusura bakmayında ne kadar iyi oyuncu olursa olsun 20 tane sneijderi bir tane hasan şaşa değişmem.Hasan şaş efsanedir.Sneijder Galatasarayda bir dönem forma giymiş önemli oyuncudur.
Katılıyorum, benim için 96-00 kadrosunda olan ve yine onun devamı olarak dünya kupası üçüncülüğünü kazanan Milli Takım kadrosunda olan oyuncular efsanedir.

Bülent'in takımına giderse kendisine olan saygım biter dediğini hatırlıyorum.
Evet doğru ve bu kişisel söylemimin arkasındayım. Benim yazdığım ise bundan ayrı, vizyon ve kariyer ile ilgili. Başka oyuncuların da, içlerinde üst düzey kariyeri olan oyuncuların da böylesi transferlere imza attıkları, paranın bol kepçe dağıtıldığı liglere gittikleri gerçeği.

Son düzenleme:
Evet doğru ve bu kişisel söylemimin arkasındayım. Benim yazdığım ise bundan ayrı, vizyon ve kariyer ile ilgili. Başka oyuncuların da, içlerinde üst düzey kariyeri olan oyuncuların da böylesi transferlere imza attıkları, paranın bol kepçe dağıtıldığı liglere gittikleri gerçeği.

Aynen,bence de hiçbir sorun yok ve ben saygımdan da bir şey kaybetmiş değilim.Doğaldır,adam profesyonel oyuncu istediğini yapar.Ama sen dedin ki saygım biter.Saygı duymuyorsun şu an Sneijder'e yani doğru mu anlıyorum?

Bülenti ben de hic sevmem hatta nefret ederim ama bizim nefretimizin nedenini hatta direkt olarak kendisinden nefret ettigimizi sevmedigimizi Sneijder nerden bilsin yahu.

Buradan adama saldirmak sacma. Ben de tasvip etmiyorum oraya hatta Bülentin yanina gitmesini ama Sneijdere bu yüzden de sallayacak degilim. Baska bir oyuncumuz gitse ona da birsey demezdim. Tamamen para odakli bir transfer.

Bülenti ben de hic sevmem hatta nefret ederim ama bizim nefretimizin nedenini hatta direkt olarak kendisinden nefret ettigimizi sevmedigimizi Sneijder nerden bilsin yahu.

Buradan adama saldirmak sacma. Ben de tasvip etmiyorum oraya hatta Bülentin yanina gitmesini ama Sneijdere bu yüzden de sallayacak degilim. Baska bir oyuncumuz gitse ona da birsey demezdim. Tamamen para odakli bir transfer.

Bilse dahi bir şey denilemez.Adam taraftarın kuruntularına göre mi hayatını şekillendirmek zorunda?İstediğini yapar.

Bilse dahi bir şey denilemez.Adam taraftarın kuruntularına göre mi hayatını şekillendirmek zorunda?İstediğini yapar.

Iste bunu demek istiyorum ben de. Bülent'in bizimle direkt bir alakasi yok. Bize karsi aktif bir negatifligi olsa belki anlam verebilirdim belki. O da belki.

Fenere Besiktasa falan gitmedigi sürece pek umrumda degil acikcasi, ki oraya gidecek karaktere sahip olan birisi de degil kesinlikle.

Bizim genelimizde hata aslinda bu satirlarinda gizli

adam katara tabi ki para icin gidecek ve bu normal , ama Gs ye gelisi de kendi acisindan bir dusustu , ornegin 2010 da aldigi odulu Gs de alabilir miydi ? Imkansiz

yani dususe gecisi bize gelisi ile basladi . Sneijder in hakli elestirildigi yegane nokta , bizdeki kotulesmesi esnasinda bir meydan okuma tavrina girmemesiydi ve bunu yapan da az kaldi

arda da yapamadi bunu , rvp de yapamadi ama sneijder de yapamadi

gittikten sonraki yorumlar savunanlarda da elestirenlerde de daha mantikli olmaya basladi ama kadrolu oyuncumuzken iki tarafin da yorumlari cok koseliydi

Aynen,bence de hiçbir sorun yok ve ben saygımdan da bir şey kaybetmiş değilim.Doğaldır,adam profesyonel oyuncu istediğini yapar.Ama sen dedin ki saygım biter.Saygı duymuyorsun şu an Sneijder'e yani doğru mu anlıyorum?
Sarper, gerçekten seni anlamak güç. Benim yazdığım her ne kadar Sneijder ile alakalı bir konu başlığında olsa bile, sadece onun ile ilgili olmayan Dünya Futbolunun bir gerçeği. Bir çok Futbolcu, hem de üst düzey kariyere sahip Futbolcular böyle Transferlere imza atıyorlar. Daha da ilginç olanı, içlerinden bazısı sürpriz bir şekilde daha otuz yaşına bile girmeden böyle transferler yapıyorlar.

Bu gerçeği alıp, üstelik başka iki örnek daha vermiş olmama rağmen, işi Sneijder hakkında yazmış olduğum ve sadece beni bağlayan bir konuya getirmek, bilemiyorum, ben şahsen bağlantıyı anlamadım ve ne cevap vereyim onu dahi bilmiyorum.

Yahu Adam istediğini yapmakta gayet tabii özgür, afedersin götü boklu Kenan gittiği takımın Teknik Direktörünü sevmiyor diye oraya gitmeyecek değil ya. Sadece beni bağlayan şahsi bir tutum üzerinden böyle bir mantık yürütmek de neyin nesi onu hiç anlamıyorum. O adam nasıl istediğini yapmakta özgür ise, ben de istediğimi düşünmekte özgürüm.

Son düzenleme:
Üst Alt