Hasan Şaş ve Taffarel'den Sonra Şampiyonluk Gelmedi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
resim1_8349323_16_9_1558088945.jpg

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim’in kariyeri boyunca hep önem verdiği ekip ruhuyla üste üste iki şampiyonluk gelmişti. Son 2 sezonda ise birçok ayrılık yaşandı ve şampiyonluklar kaçtı.

Fatih Terim Sarı-kırmızılı takımda görev yaptığı süreçlerde, A Milli Takım’da da hep ekibiyle birlikte hareket etti. Aralık 2017’de Galatasaray’ın 4’üncü defa başına geçen Fatih Terim, yardımcıları Levent Şahin, Ümit Davala, Hasan Şaş’ın yanı sıra iletişimcileri Hande Sümertaş ve Aslı Kaşeler'i de Florya kadrosuna katmıştı. Ayrıca kaleci antrenörü Cláudio Taffarel de teknik ekibe dahil olmuştu. Sarı-kırmızılılar bu teknik ve idari kadroyla iki sene üst üste şampiyonluk yaşadı.

Hasan Şaş, Taffarel ve Hande Sümertaş
Galatasaraylı taraftarların aynı zamanda efsanesi olan Taffarel, Fatih Terim’den müsade isteyip ülkesine döndü. Geçen sezonun ortasında pandemi dönemi sürecinde Hasan Şaş ile anlaşmazlıklar yaşandı ve Şaş görevden ayrıldı. O süreçte Terim’in ailesinden biri olarak görülen ve Florya’nın koordinasyonunda çok önemli role sahip Hande Sümertaş da istifa etti. Son olarak yine idari ekipten Aslı Kaşeler görevini bıraktı. Ekipte adeta yaprak dökümü yaşanırken sarı-kırmızılılar son iki sezonda şampiyonluk kupasına ulaşamadı.

Ajansspor

herşey bi yana hasan şaş ve fatih terim arasında ne yaşandı acaba, o olay fazla konuşulmadı. keza hande sümertaş neden ayrıldı

Hasan şaş"a sövüp sayanlar galatasaray'a ihanet etmiştir ve haindir. Başkan ve sinsi yöneticler hocanın elini zayıflatmak için böyle bir operasyona girişmişlerdir. Saha kenarında isyan eden hocayla birlikte sadece hasandır.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu yaziyi buldum. Enteresan geldi...

Hatta... "Hande’yi gönderdiler" diyorlar, "şimdi sırada Hasan Şaş ile Ümit Davala var!" O derece yani...

Kızların Hasan ve Ümit ile araları hiç iyi değilmiş söyleyeyim; ben bilmem, Cim Bom taraftarı torunum diyor... Bekleyip göreceğiz; Selçuk İnan-Arda Turan mı gelecek yerlerine?

yönetim niye böyle bişey yapsın ki bişey mi söyledi hasan ve hande sümertaş yönetime. sanki terimle aralarında bi anlaşmazlık oldu gibi
Hoca Hasan şaş'la olarak birbirne benzeyen iki karakter. Bence Hoca kolay kolay hasanı silmez Saha kenarında hakemlere baskı kurma acısından hasan gerekliydi ve sevmeyeni coktu. Hem içeriden hem dışarıdan. Oyuncuların kişiliklerini sorgulayan ve şağılayan başkan bozuntusu hocaya cephe alamayacağı için en yakınlarından işe başladı. Hande hanımla fatih terim'in arasında bir sorun olacağını düşünmüyorum. Bence fb maçında sahada yaşadıkları bir kadın fatih Terim'i üzdü. Keşke fath terim Galatasaray'ı biraz düşünmesede bu içerideki hainleri ifşa etse.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasan'ı ve Taffarel'i aradığımız çok açık.

Arka planda Fatih Terim'in yüklerini alıyolarmış demek ki, bu işin ekip işi olduğu bilincini oturtmalıyız.

Üst Alt