Hasan Şaş ve Ümit Davala Yeniden Galatasaray'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş ve Ümit Davala Yeniden Galatasaray'da!

Bu haberin üzerine hemen 1 duble Adana 1 de Urfa söyledim
f4e1077fe2f693beead8e0af96076660.jpg

iPhone3GS cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hasan ve Ümit iyi adamlar hoş da ama hocanın bence çoktandır yanında eğitebileceği yetiştirebileceği ve sonunda da bayrağı devredebileceği birisini çalıştırması gerekiyordu.

Hasan ve Ümit sittin sene çabalasa iyi teknik direktör olamazlar maalesef.

sent via GSC

Deneyimlerini aktarabilecegi ve teknik adam yetisi olan yardimcilar degil de egosunu sisirecek sadık ..... leri (acikca yazamadim, yuregim elvermedi altin donemin unutulmaz efsaneleri olmalari sebebi ile ama hakikaten yeter !!) tercih etmis FT !

Yazik. Ne tatmin olmaz egon var be FT ! :(

Son düzenleme:
Deneyimlerini aktarabilecegi ve teknik adam yetisi olan yardimcilar degil de egosunu sisirecek sadık ..... leri (acikca yazamadim, yuregim elvermedi altin donemin unutulmaz efsaneleri olmalari sebebi ile ama hakikaten yeter !!) tercih etmis FT !

Yazik. Ne tatmin olmaz egon var be FT ! :(
senınde ego konusunda ondan geri kalır yanın yok be koray. jor yuzunu yıkasa burada sen ıslanırdın ft naparsa yapsın burda sen kuduruyosun.

Taffarel gibi bir isimle ömür boyu sözleşme imzalanmalı..
Hasan ve Ümit de hocanın son döneminde memnun kaldığı 2 Galatasaraylı eski futbolcu, 10 numara ekip.

Üst Alt