Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Efsane denince herkes aynı seviyede efsane olmak zorunda değil.

Efsane dendi mi ilk olarak Metin Oktay,Turgay Şeren,Gündüz Kılıç vb. gelir,sonra Fatih Terim ve UEFA Kadrosu'nun belli başlı oyuncuları gelir.Sonra yakın tarihte Muslera vb.,sonra da sıra bunlara gelir işte.Absürd bir durum yok bence.Efsane diyen arkadaş çok da yanlış bir tanımlama yapmamış yani.

2002'de 2006'da 2008'de kolay şampiyon olunmadı.Ne fedakarlıklarla geldi bu üç şampiyonluk,özellikle o dönemdeki yerli oyuncuların fedakarlıklarıyla.Bunların üçünde de yer alan ve önemli katkılar sağlayan Ümit Karan her türlü efsanedir.Kendisine Kewell-Baros muamelesi yapmak manasız.Ki utanmasa bu ikisine efsane diyecek çok adam var sırf 2-3 gol attı diye.Bunların döneminde 1 tane kupamız yok neredeyse.

2 sene top oynamış Sneijder'e,2 sene başkanlık yapmış Aysal'a tapan,efsane gören birine boşuna laf anlatmaya çalışmışsın

2 sene top oynamış Sneijder'e,2 sene başkanlık yapmış Aysal'a tapan,efsane gören birine boşuna laf anlatmaya çalışmışsın

Haklısın.Hata bende. :D

Sneijder'i çok sevebilir de ciddi ciddi GS efsanesi olarak tanımlıyor mu?Hakkını yemeyeyim şimdi hiç GS efsanesi dediğini görmedim.Eğer ciddi ciddi GS efsanesi diyip de Ümit'e demiyorsa zaten diyecek tek şey :red: olur.

Haklısın.Hata bende. :D

Sneijder'i çok sevebilir de ciddi ciddi GS efsanesi olarak tanımlıyor mu?Hakkını yemeyeyim şimdi hiç GS efsanesi dediğini görmedim.Eğer ciddi ciddi GS efsanesi diyip de Ümit'e demiyorsa zaten diyecek tek şey :red: olur.

Ünal Aysal'a diyor ona da diyordur kanımca

Mesela kulübün en zor durumunda gelen Mustafa Cengize efsane başkanım dediğini görmedim hiç.Sonra tipe göre,giyime kuşama göre yorum yapıyor dediğimizde kızıyor

sneijder de ümit karan da gs efsanesi değildir. yukarda birinin dediği gibi muslera son zamanlarda dahil edilebilir bir de melo olabilir

taraftar tarafından çok sevilen ile kulüp efsanesi olmak farklı şeyler. sneijder çok seviliyordu ama bence efsanemiz değil. ama dersen ki ümit karan mı sneijder mi efsane olur illa birini seçeceksin tabiki sneijder seçilir. ama ümit karan komik olur

Peki o zaman bende başka bir söylemle geleyim Selçuk efsane midir değil midir ? Muslera ile aynı sayıda kupa aldılar.Doğrudan iki şampiyonluğumuzda payı var

Muslera efsanedir diyenlerden cevap bekliyorum tşk

Peki o zaman bende başka bir söylemle geleyim Selçuk efsane midir değil midir ? Muslera ile aynı sayıda kupa aldılar.Doğrudan iki şampiyonluğumuzda payı var

Muslera efsanedir diyenlerden cevap bekliyorum tşk
selçuk değildir, muslera aktif olarak taş gibi oynuyor, selçuk ise yıllardır top oynayamıyor. eğer muslera gibi bu zamana kadar futbol oynayabilseydi belli bi seviyede selçuk da efsane olurdu. üst düzey bi kaç sezon oynadı selçuk

sneijder de ümit karan da gs efsanesi değildir. yukarda birinin dediği gibi muslera son zamanlarda dahil edilebilir bir de melo olabilir

taraftar tarafından çok sevilen ile kulüp efsanesi olmak farklı şeyler. sneijder çok seviliyordu ama bence efsanemiz değil. ama dersen ki ümit karan mı sneijder mi efsane olur illa birini seçeceksin tabiki sneijder seçilir. ama ümit karan komik olur
ne melosu targutay ağzın neler söylüyor kuzum

Muslera ne kadar efsaneyse Selçuk'da o kadar efsanedir

Sonra Hamzaya ırkçı diyorsunuz.Adı Xelçukinho felan olsa kesinlikle efsane denirdi ondan eminim :ROFLMAO:
beni kimseyle karıştırma özellikle can büyük denen zatla
selçuğu severim katkılarından ötürü teşekkürler lakin efsane değildir (ve aldığı eurolardan az bir şey bana verse de yolumu bulsam)
muslera konusu tartışmalıdır futbolculuk kariyeri bittikten sonra karar verilir

Üst Alt