Hasan Şaş'a İki Maç Ceza! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş'a İki Maç Ceza!

Umit Davala yine yabanci diller biliyor, bir durusu bir karizmasi varda.
Bu Hasan Sas tam bir amigo teknik taktikden anladigini hic zannetmiyorum.
Galatasarayligi tartislimaz o ayri ama maalesef yetmiyor
O da tartışılır bence renkdaş... Yeter ki kuyruğuna bas...

"Galatasaray'da çok şeyler yaşadıklarını, ancak bunları açıklayamayacağını kaydeden Hasan, “Bunlar Galatasaray'ın yatak odasıdır. Özel şeylerdir, anlatılmaz. Bana çok televizyondan teklif geldi konuşmam için, ama yapmadım. Galatasaray'da yaşananları açıklasam, insanlar Galatasaraylılığından soğur. Bugüne kadar hep sustuk, ancak insanı köşeye sıkıştırıyorlar” diye konuştu."

Olayın ne olduğunu bilmeden yorum yapacağım eğer hakaret varsa ortada ceza normal antu kafası gibi komplo üretmeye gerek yok

Üstelik bu durum avantaj olabilir bizim için şayet Kadıköyde gergin ortamda maç kazanmamız imkansız

halen aciklamadilar 2haftadir. pfdkya sevk edildi
Tamam da bugün oynamayacak mı emre ne engel var ki? Artık hükmü olmaz biz bugün de kazanırsak puan farkı 4 olur o da bizilmle liderle daha da açılıyor. Dolayısıyla haftaya kazanmak zorunda olan onlar daha da stresli olacaklar emre oynasa ne oynamasa ne bence hata yapmışlar dediğiniz gibiyse bu maç bizim için daha kolay olsa da daha mühim demiştik bunları rahat olun fener ninnoş diye.

Üst Alt