Hasan Şaş'dan açıklamalar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş'dan açıklamalar

Cevap: Hasan Şaş'dan açıklamalar

Olabilir. Mesela Abdullah Avcı'ya vereceksin Emre'yi. Deli yapar adamı:D

eger oynatacak ise avci ideal olur.

ama ayni pozisyonda ali güzeldal ve holmen oynayabiliyor.

ben emre'nin yurtdisina kiralanmasindan yanayim.

almanya, italya, ingiltere veya ispanya 2.liglerine kiralanabilir mesela.

neden 2.ligler derseniz, cünkü sürekli oynayabilecegi bir yere gitmeli ve yurt disinda egitim görmeli. tr'de gencleri yetistiremiyorlar.

iskocya 1. ligi veya isvicre, hollanda 1. ligi de olabilir.

ben emre'de cok büüyk isik görüoyrum.

playmaker olarak gs'yi ilerilere tasiyabilecek kapasitede...

yeterki 1-2 sezon sürekli oynasin.

bknz: nuri sahin dortmund'da firsat bulamiyordu. feyenoord'a gitti, orada as oyuncu oldu, geri geldi ve simdi takimi sitrlayan adamlardan. ama bundaki en önemli etken klopp'un genclere önem vermesi. bizde dortmund gibi performans sergileyebilirdik eger bizim td'ler BAM, servet, balta gibileri oynaycaagina biraz genclere sans verselerdi.

eger oynatacak ise avci ideal olur.

ama ayni pozisyonda ali güzeldal ve holmen oynayabiliyor.

neden 2.ligler derseniz, cünkü sürekli oynayabilecegi bir yere gitmeli.

ben emre'de cok büüyk isik görüoyrum.

playmaker olarak gs'yi ilerilere tasiyabilecek kapasitede...

yeterki 1-2 sezon sürekli oynasin.

bknz: nuri sahin dortmund'da firsat bulamiyordu. feyenoord'a gitti, orada as oyuncu oldu, geri geldi ve simdi takimi sitrlayan adamlardan. ama bundaki en önemli etken klopp'un genclere önem vermesi. bizde dortmund gibi performans sergileyebilirdik eger bizim td'ler BAM, servet, balta gibileri oynaycaagina biraz genclere sans verselerdi.

Dortmund!a kiralayalım :D

Sonunda aydın ile ilgili doğru konuşan biri var. 5 yılda adam 1 gram gelişemez mi..

Hasan Sas Trt-türk de yorumcu beyler. Kendinin programı var. Orda acıklama yapmıs.

Onemli olan bunların uygulanması ama dusunceler guzel Alp Şahin reis devamını paylastıgın icin tesekkurler.

Aydin Sanki Mactan once bitmisde gelmis havasi var

........... yatipmi geliyor ne adamda oyle hava var

Teknik direktor olsam Hasan ilk dusunecegim isim olurdu yardimci antrenorluk icin. Yardimcisi Hasan olacaksa Lucescu da cok basarili olur. Bizim futbolcular beyefendi adami pek takmazlar ama Hasan saglar disiplini.

neden 2.ligler derseniz, cünkü sürekli oynayabilecegi bir yere gitmeli ve yurt disinda egitim görmeli. tr'de gencleri yetistiremiyorlar.

Pasaport problemi var.

bildigim kadariyla evli kendisi :eek:

ama bu bir engel teskil etmiyor bazi insanlar icin :D

yok ben yapiyor demedim hasa

yani o anlamda sahada bitik

peki oyle soylemeyim sanki 5 kamyon kiremit bosaltmisda gelmis

Sanki enerjisi yok gibi ikili mucadelelerde cok cabuk yerde kaliyor

Iki mucadelede bir az zorladigi yerlerde yanlis paslar atiyor

Yani benim gordugum adamin fizikiacidan sorunlari var

Dogru dusust antereman yapmiyor mesala Serdar Ozkanda boyle bir oyuncu

Birde Ardadaki yukselise bakin

Adamin 5 yil oncesiyle simdi Baldir Kalca gelisimi her seyi zaten ortaya koyuyor

Teknik anlamda Serdar Ozkan ve Aydinda kapasite var mesala teknik anlamda B8 ve Mustafa Sarpdan ust duzey oyucular amma ne yapacaksin fikiz yok

yok ben yapiyor demedim hasa

yani o anlamda sahada bitik

peki oyle soylemeyim sanki 5 kamyon kiremit bosaltmisda gelmis

Sanki enerjisi yok gibi ikili mucadelelerde cok cabuk yerde kaliyor

Iki mucadelede bir az zorladigi yerlerde yanlis paslar atiyor

Yani benim gordugum adamin fizikiacidan sorunlari var

Dogru dusust antereman yapmiyor mesala Serdar Ozkanda boyle bir oyuncu

Birde Ardadaki yukselise bakin

Adamin 5 yil oncesiyle simdi Baldir Kalca gelisimi her seyi zaten ortaya koyuyor

Teknik anlamda Serdar Ozkan ve Aydinda kapasite var mesala teknik anlamda B8 ve Mustafa Sarpdan ust duzey oyucular amma ne yapacaksin fikiz yok

bu saatten sonra aydin'dan hic birsey olmaz. yollayip kurtulmaliyiz sezon sonuna kadar.

ama yinede kazim oynaycagina aydin oynasin diyorum. kazim'a feci halde kil oluyorum :D

Hasan şaş teknik ekipte olacaksa,Mustafa,hakan,barış hepsi kalır.

Kalmaz, kesinlikle kalmaz.

Sarp, Baris, Cana nin "ön liberoya benzeyen kili, bile yok, biz ön libero mu görmedik, ön libero dedigin mevki en önemli mevki, hem ofansi, hem defansi, kisaca takimi oynatan adamlar ön liberoda oynayan adamlar" buna benzer birseyler demisti zamaninda. "Hagi bilmiyor mu saniyorsunuz sorunun Baris, Ayhan, Sarp gibi kalitesiz orta sahada oynayan topcularin kalitesiz olmasinda oldugunu, onlarin topu oyuna sokamadiklarini vs vs". Tabi tam böyle demedi, ama buna benzer birseyler dedi, yani bunu demek istedi.

Bu arada Hasan büyük Hasan Emenike hayrani "6-7 demeden alirim Emenikeyi, bu ligin topcusu, muthis forvet" der hep Emenike icin, trabzonu da elesitirir, Emenikeyi almadiklari icin. Gelirse eger hasan, seneye parasina bakmadan alidrtirsa emenikeyi, sasirmayin.

Hakani bilmiyorum, ama sarp, Baris, cana gibiler kalmaz.

aslinda hiddink'i getirmek lazim.

hem gs hem milli takimi calistirsin.

adam terim'in cürüklerini ve külüstürlerini tek tek ayiklamaya basladi.

yakin zamanda milli takimi toparlar ve basarili olur diye düsünüyorum.

hiddink'in gelmesi hem milli takima faydali olur (cünkü ligi daha iyi analiz eder) hem de gs'ye (cünkü yerli oyunculari ve altyapimizdaki gencler ile daha fazla ilgilenir).

neden böyle birsey düsünülmez ??

milli takim oynadiig zaman zaten lig maci yok.

hiddink milli takimdayken calisma programini yardimcisina teslim eder ve takimi yardimicisi calistirir.

hiddink cidden düsünülmeli !!!

Bencede harika bir fikir hem istediğimiz yerli oyuncuları alabilme ihtimalimizde çok az bile olsa artar..

Çok ama çok karşıyım iki takım çalıştırılmasına. Biriyle mutlaka diğerinden daha az ilgilenecek ve bir yerde mutlaka tercih yapmak zorunda kalacaktır. Bize mutlak suretle herşeyini bize verebilecek bizimle yatıp bizimle kalkacak bir Hoca lazım. İki eşli koca gibi olmaz

Bencede harika bir fikir hem istediğimiz yerli oyuncuları alabilme ihtimalimizde çok az bile olsa artar..

Üst Alt