Hatayspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hatayspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

morutanı ilk maçtan koymaması hocamızın morutanın ne kadar savruk ve abartılmış olduğunu 3 idmanda anladığını göstermiş ona.Tebrikler hocam
Buna katılmıyorum. Morutan'ın yetenekleri gözle görülür şekilde var ama taktik bilgi olarak işlenmesi gerek yani nerede ne yapacağının biraz öğretilmesi gerek. Giresun maçında sadece bireysel becerisiyle attığı paslarla takıma 3 tane çok tehlikeli atak yarattı ama taktiksel olarak gelişmesi gereken bir oyuncu. Yetenek olarak hiç bir eksiği yok.

Buna katılmıyorum. Morutan'ın yetenekleri gözle görülür şekilde var ama taktik bilgi olarak işlenmesi gerek yani nerede ne yapacağının biraz öğretilmesi gerek. Giresun maçında sadece bireysel becerisiyle attığı paslarla takıma 3 tane çok tehlikeli atak yarattı ama taktiksel olarak gelişmesi gereken bir oyuncu. Yetenek olarak hiç bir eksiği yok.
2 tane anahtar pas attı ilk yarıda, ömer kontrol edemedi

Terim'in hataya davetiye çıkaran temposuz pas oyunundan ve becerisi düşük oyuncularla 4_1_4_1 dizilisinde sahaya çıkıp gol atAmamaya dayalı oyun anlayışından farklı ne göreceğiz merak ediyorum...
Beklentim 8 numaraların ceza sahasına girmesi,stoperlerin topu gevelemeden direk hücuma göndermesi ve duran toparlardan hatta tactan bile bir organizasyon çıkarabilme becerisi.Kazanirsak da cabası.Takipteyiz.

Üst Alt