Hawkins Galatasaray'la İmzalıyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hawkins Galatasaray'la İmzalıyor

Cevap: Hawkins Galatasaray'la İmzalıyor

Neyse formasını da bizim yönetime yollasınlar Hamit'in formasının yanına assın yönetim.

beşiktaş5tan mümkünse birtek ersin daglıyı alalım devşirme olarak. birde hawkinsi isterdim ama olmadı ezik büzükllere gitti. daha oyuncu alınmasın ordan.

. ben kendimi bildim bileli Galatasaray böyle yarislarda hep geri planda kalmistir. sanki yillardir sampiyonluklara ambargo koyuyoruz da, ücün besin hesabini yapiyoruz. ben biktim artik valla. isin seyini cikarttilar.

bizde selcugu aldık ellerinden ne oldu. böyle sacma düşünce olurmu. kim diyormuş fener bizden büyük diye. o şerefsizlere şikecilere şunuda dediniz ya tamamdır.

Bizi ntv spor gibilerin eline bırakanlar utansın

başkan seksi diyip çilekçilik oynarsa millette bize hıyar muamelesi yapar

Caglar Torun ‏@caglartorun

Boyle bir transfer donemi yok: Hawkins F.Bahce ile anlasti. Amerikali menajeri son anda yukselen fiyatla F.Bahce'ye dondu.

ne yani yalan habermi yaptı bu gavatlar. nedemek kaldırdı. cocuk oyuncagımı bu.

Caglar Torun ‏@caglartorun

Boyle bir transfer donemi yok: Hawkins F.Bahce ile anlasti. Amerikali menajeri son anda yukselen fiyatla F.Bahce'ye dondu

Nasıl bir kıvırmadır arkadaş :D

son dakika:hawkins yarım sezon gs de yarım sezon fb de,play-off larda efes de forma giyecek !!

:asd:

Çağlar Torun'da Ntvspor'un haberini görünce kıvırmış gibi.Ama işin ilginç tarafı son dakika haberi kalktı kanaldan ve sitedende haberi kaldırdılar.

şu takıma yıllardır doğru düzgün sponsor bulamadılar medical park nedir yıllık 20 milyon dolar verecek bir sponsor bulamadılar yazıklar olsun

Üst Alt