Hayal Kırıklığı Yarattılar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ercan kardeşim gereksiz gömüyorsun bence
Gommuyorum olanı söylüyorum
Iyi oynasın oyunun yönünü değiştirsin
Omuzu koyup kat etsin faul aldırsın
Överim
Gol asist falan istemiyorum
Futbolculuk böyledir oyunu oynamak yerine konuşmaya başlıyorsa orda sıkıntı vardır demekki
Futbolcular içinde gomis dışında açıklamalarını samimi bulduğum oyuncu yok belki birazda maicon

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fernando kariyerinde zaten 10 gol 11 asist mi ne yapmış 300 küsür Maçta? Fernando dan gol ve asist beklemek hata olur, ama Ndiaye için öyle değil. Çok arkada oynadığı için skor yapamıyor görüşüne de katılmıyorum, hiç ileri çıkmıyor değil. 4 tane derbiyi kenara koyarsak her Maçta bölüm bölüm öne çıktı sürekli. Genelde sağına soluna bakmadan , ayak içi, ayak üstü. Dağlara taşlara, savunmaya şutlar attı, 1 kere güzel pas attığını hatırlıyorum oda ilk Maçtı tolgaya. Onun dışında 1 tane klas pası yok. Hiç pas çalışmadığı çok belli. Aynı şekilde şut da. Fernando hayal kırıklığı değil aksine en iyi transferlerimizden biri. Ndiaye ise hayal kırıklığı olma yolunda hızla ilerliyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fernando bir melo degil ancak su takimda en son elestirilecek iki uc topcudan biri.

ndiaye konusuna gelince ndiayenin gelisim gostermesi gerekiyor.mac icinde deli dana gibi her yere kosmaya calisiyor dogal olarakta pili bitiyor paslari sutlari etkileniyor. Biraz daha kontrollu oynamali ve paslarini gelistirmeli.

ek olarakta bu oyuncularin 0 gol 0 asistte kalmasinin tudorla da cok alakasi var.ilk maclarda 4 1 4 1 oynarken fernando stoperler arasina ndiaye de onlibero olarak gorev yapmaya basladi.

Forumda konusu açıldıktan sonraki ilk maçta Badu asist,Fernando gol oldu.GSCenabet olarak revize edelim.

Üst Alt