hayatın futbolsuz daha güzel olması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hayatın futbolsuz daha güzel olması

Taslanacagim muhtemelen ama yine de yazacagim. Bu corona meselesinden dolayi futbola ara verildigi ilk birkac gun futbolsuz baya sıkıcıydı ama gunler gectikce daha huzurlu oldugumu fark ettim.

Birkac defa futbol ile iliskimi tamamen kesmeye calismis ama basaramamistim.
Takım kotu oynadi, teknik ekip oyuncu degisikliklerini geç / yanlis yapti, hakem bizi katletti, X yorumcusu hakkimizda sunu soyledi vs gibi konularin hicbiri olmayinca yemin ederim biraz huzur buldum yav.

58yw.gif

Taslanacagim muhtemelen ama yine de yazacagim. Bu corona meselesinden dolayi futbola ara verildigi ilk birkac gun futbolsuz baya sıkıcıydı ama gunler gectikce daha huzurlu oldugumu fark ettim.

Birkac defa futbol ile iliskimi tamamen kesmeye calismis ama basaramamistim.
Takım kotu oynadi, teknik ekip oyuncu degisikliklerini geç / yanlis yapti, hakem bizi katletti, X yorumcusu hakkimizda sunu soyledi vs gibi konularin hicbiri olmayinca yemin ederim biraz huzur buldum yav.
E üstat o zaman ne diye gelip bunu burada paylaşıyorsun ki???

Valla sizi bilemem tabii ama ben futbolsuz hayattan gayet memnunum.
Yok takım ruhsuz, yok oyuncu değişiklikleri yanlış, yok hakem bizi doğradı, yok X yorumcu hakkımızda şunu söyledi zarttı zurttu... Ne kadar gereksiz meseleler yav.
Keşke şu illete zamanında hiç bulaşmasaymışım dedim ciddi ciddi. Defalarca futbol ile ilişkimi tamamen kesmeye çalışsam da başarılı olamadım ve hiçbir zaman da olamayacağım muhtemelen.
Tamam GS ile tarifi mümkün olmayan mutluluklar ve gururlar yaşadım ama verdikleri kadar götürdükleri de var. Sürekli sinir, stres ve merak içerisinde olma durumunun mantıklı bir şey olduğunu iddia edemezsiniz herhalde.

Üst Alt