Haydi Arkadaşlar Kulubü Mail Yağmuruna Tutalım - Gökhan Töre - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haydi Arkadaşlar Kulubü Mail Yağmuruna Tutalım - Gökhan Töre

Cevap: Haydi Arkadaşlar Kulubü Mail Yağmuruna Tutalım - Gökhan Töre

bilinçli taraftarız işte görmek istiyoruz arkadaşım takımda senbaşkan olsan keita yı yollarmıydın lukunkuyu stancuyu alırmıydın demekki bir takım doğrular var

Sadece taraftar gözüyle bakmayın olaylara, zamanın şartları, getirdikleri, götürdükleri çok önemlidir. Keita'yı güllük gülistanlık bir ortamda hangi aklıbaşında adam gönderir? Ya da Ronaldo'yu alabilirken Stancu'yu kim alır?

Sen başkan olsan maile göre hareket eder miydin?

bu adam kimdir kimin nesidir diye scouth ekibine bir bakın derdim onlarda raporu hazırlar sunardı bana ama burda atladığnız konu şu :

yerlide fazla alternatif yok yerliler dünya futbolunun çok gerisinde koskoca milli takımdan 1-2 isim çıkar avrupada banko oynar diyeceğin adam

bilinçli taraftarız işte görmek istiyoruz arkadaşım takımda senbaşkan olsan keita yı yollarmıydın lukunkuyu stancuyu alırmıydın demekki bir takım doğrular var

Arkadaşım teknik ekip diyer birşey var renktaş,bırakın onlar yapsınlar işlerini.Ben bizim başkan bu tarz bir mail olduğunu öğrendiğinde çokte tınlayacağını sanmıyorum açıkçası.Beşiktaş taraftarı gibi futbolcu aldırtan yollayan bir zihniyetimiz olmasın.Gökhan Töre'yi bende isterim ama bu tarz bir mail atıp F.T. yi ezip geçmenin hiçbir mantığı yok.

Sadece taraftar gözüyle bakmayın olaylara, zamanın şartları, getirdikleri, götürdükleri çok önemlidir. Keita'yı güllük gülistanlık bir ortamda hangi aklıbaşında adam gönderir? Ya da Ronaldo'yu alabilirken Stancu'yu kim alır?

quaresmanın 10 1i zarar vermedi kulübe bunlar basit işler FT hallederdi onu

Elini vicdanına koy 5 m.euroya 50 topçu yazarsın içine stancu girmezz yaaa

Arkadaşım teknik ekip diyer birşey var renktaş,bırakın onlar yapsınlar işlerini.Ben bizim başkan bu tarz bir mail olduğunu öğrendiğinde çokte tınlayacağını sanmıyorum açıkçası.Beşiktaş taraftarı gibi futbolcu aldırtan yollayan bir zihniyetimiz olmasın.Gökhan Töre'yi bende isterim ama bu tarz bir mail atıp F.T. yi ezip geçmenin hiçbir mantığı yok.

onu ezmek bizim işimiz değil bir kere zaten renktaşım sadece 1 futbolcu isteği FT bize gökhanı alsana alsan alsaannaaaaaa

quaresmanın 10 1i zarar vermedi kulübe bunlar basit işler FT hallederdi onu

Elini vicdanına koy 5 m.euroya 50 topçu yazarsın içine stancu girmezz yaaa

Eğer teknik direktörün Rumense Stancu'yu başa yazar 5m€'ya. Olay bundan ibaret.. Biz Beşiktaş değiliz ayrıca.

Eğer teknik direktörün Rumense Stancu'yu başa yazar 5m€'ya. Olay bundan ibaret.. Biz Beşiktaş değiliz ayrıca.

başkanında ben olsaydım dur bir dk derdim bugün stancu + zapata+culio=10 m.euro eder bu da drogba nın 2 yıllık parası çöpte demek daha forma karın başarın ayrı

başkanında ben olsaydım dur bir dk derdim bugün stancu + zapata+culio=10 m.euro eder bu da drogba nın 2 yıllık parası çöpte demek daha forma karın başarın ayrı

Takımı başkanın mı teknik direktörün mü yönetmesini transfer yapmasını istersin? Yineliyorum biz Beşiktaş değiliz, Fenerbahçe hiç değiliz. Günahıyla sevabıyla teknik direktöre ait olmalı.

Sen başkan olsan maile göre hareket eder miydin?

Aslinda Muslera transferi bir bakima bu sekilde gelisti diyebiliriz. Abdurrahim başgan cikip "Lauro'yla anlastik" dedigi gün millet isyan etti forumlarda. Nitekim vazgecildi sonra. Bizi kimse biplemez diye düsünmemek lazim:)

mantıksızca bir davranış olur bu teknik direktör liste hazırlar teknik ekiple kulüp değerlendirir abeğenilenler alınır

bakınız gs terim shaqiriyi istedi ama ünal aysal pahalı diye almadı :D:D:D bu kadar basitt yanlış yaptı bencede ama mali açından altından şuan kalkamayız dedi necati alındı 500b.euroya

Aslinda Muslera transferi bir bakima bu sekilde gelisti diyebiliriz. Abdurrahim başgan cikip "Lauro'yla anlastik" dedigi gün millet isyan etti forumlarda. Nitekim vazgecildi sonra. Bizi kimse biplemez diye düsünmemek lazim:)

Yok öyle düşünmüyorum zaten. Ama b.kunu çıkarıyoruz böyle. G.Töre Milli Takım'da banko oynuyor. Fatih Hoca bunu göremiyor mu yani?

helal sana taner

Rüştü, öpüyorum seni Rüştü, ellerinden öpüyorum, hatta heryerinden öpüyorum Rüştü :D:D:d öpüyorum seni taner:D

kapak:D

Ben bu olayda biz üstümüze alınıyoruz gibi geliyor,teknik ekibin mutlaka müdahalesi olmuştur,

Yok öyle düşünmüyorum zaten. Ama b.kunu çıkarıyoruz böyle. G.Töre Milli Takım'da banko oynuyor. Fatih Hoca bunu göremiyor mu yani?

lauronun vasat kaleci olduğu görülmüyormuydu

yıllardır kaleci açığı olduğu görülmüyormuydu

bir başarısız kaleciye daha tahammül edilemeyeceği görülmüyormuydu

Abi kapak falan diyor ya :) Bende hala oturmuş tartışıyorum, yolun açık olsun ne diyim..

O zaman Terim'in istedigini bildigimiz ama yonetimin bitiremedigi, yavastan aldigi transferler ya da gelmesini istemedigimiz oyuncular icin e-mail atmak daha mantikli. Yaz transfer nobeti yine Keita kampanyasi ve yonetimin daha zamanimiz var aciklamalariyla gececek yoksa.

Üst Alt