Haydi! Fenerbahçe için 1 euro - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haydi! Fenerbahçe için 1 euro

Cevap: Haydi! Fenerbahçe için 1 euro

Antu mode on

Her Fenerbahçeli 1 euro yatırırsa 600 milyon euro para geçer kılübümüzün eline.

Antu mode off

:p

Sürünün Ezik şikeciler.

isin garip yani bu adamlarin borcu filan yoktu her yer para basiyodu. bir anda azize iceri girince ne oldu 300 milyon euro borclar ortaya cikti yangindan mal kacirir gibi topcularini satiyolar filan suan bu parcayi paylasmak istedim....

[video=youtube;ekJfkiG6btE]https://www.youtube.com/watch?v=ekJfkiG6btE[/video]

20 milyon euroyla durumu toparlarlar, 5 milyon euroyla da yine şike yaparlar bunlar :asd:

Beter ol Feneeeerbaahçeeeee :f50:

düştükleri duruma üzüldüğü söyliyemem ama ibretlik gerçekten, hafızam canlı olmasa o günleri tribünde yaşamış biri olmasam "hadi dede bir daha anlat" reklamlarını dinlememiş olsam eğlenceli bulabilirdim belki Allah kimseyi düşürmesin.

Bize "açlıktan nefesiniz kokuyor" diyen bu kuş sürüsüne inanan taraftarlarımız umarım şimdi pişmandırlar...

öpün bi kere elimi ben de yatiririm lan :D muhahahaha diye gülüyodunuz ya yıllardır bizim ekonomik sorunlara hatırladınız mı lan...işte daha yeni başlıyoruz :D

Dalga geçmeyin beyler etme bulma dünyası.Onlar bizimle dalga geçtikleri için bu durumdalar.Biz yapmayalım bunu.

Üst Alt