Hayranı Olduğun Futbolcuyu, İsmini Söylemeden Anlat - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayranı Olduğun Futbolcuyu, İsmini Söylemeden Anlat

giphy.gif

Anakara' ya geldiğinde maçlarına giderdim ilk geldiğinde birkaç maç gol atamamış hatta Hamit gibi direklere takılıyordu.
Çok büyük topçuydu zaten Polonya'da siyasete girdi ülkesinde de çok seviliyor bizden ispanyaya gitmişti... Tam bir golcüydü bize çok yıldız geldi zaten. Ben de her ne kadar yarım sezon oynasa da Gütschow'u severdim. Doğu Almanya gol kralı geldi bize leblebi gibi goller atıp gitti danke kalli :)

O anlatılmaz yaşanır. Bu gözler 10 u izlediği için çok şanslı
Bi maçta spiker dedi ki;
Bir çalım neffis bir hareket .... .... .... ....

Hangi maçtı bilin bakalım :)
Az önce sorduk daha :( Küçük çaplı kriz çıktı... Yine de cevap verelim o bir efsane o bir köstenceli o bir makedon asıllı hacının oğlu o bir karpatların maradonası o bir eski barcalı o bir eski realli o bir mütemadiyen orta sahadan gol atan gerçek bir 10 numara... Hayatında ayağından top alıp kullanabilen olmadı ya topu geri kazandı ya da adamı çekip indirdi... O bir yiğit o bir karizma... Kriz anlarında ortaya çıkan kurtarıcı... O bir mesih... o birrrrrr HAGI!!!

dogru bildin kankaa
Onu da tanımlıyorum panpa yüksek müsaadelerinle;

O bir top, o bir manken, o bir hem genç kızların hem de topların sevgilisi, o bir Sir Alex Ferguson'dan ayakkabı fırlattığı için karşılığında falçata yiyen, o bir dövme sanatçısı, o bir sağ ayaklı, o bir sol ayaksız, o bir muz ortacı, o bir moda mod frikik atıcı, o bir fenomen, o bir kollektif futbolcu dışında her titre sahip düdük makarnası... O bir liboş o bir popstar tokmakçısı o bir dadı tokmakçısı o bir tokmakçı tokmakçısı... O biiiiiiirrrrrrr Pepsi soytarısı

Az önce sorduk daha :( Küçük çaplı kriz çıktı... Yine de cevap verelim o bir efsane o bir köstenceli o bir makedon asıllı hacının oğlu o bir karpatların maradonası o bir eski barcalı o bir eski realli o bir mütemadiyen orta sahadan gol atan gerçek bir 10 numara... Hayatında ayağından top alıp kullanabilen olmadı ya topu geri kazandı ya da adamı çekip indirdi... O bir yiğit o bir karizma... Kriz anlarında ortaya çıkan kurtarıcı... O bir mesih... o birrrrrr HAGI!!!
Hocam Hagi olduğu belli zaten de . Ben maçı sormuştum :)

Onu da tanımlıyorum panpa yüksek müsaadelerinle;

O bir top, o bir manken, o bir hem genç kızların hem de topların sevgilisi, o bir Sir Alex Ferguson'dan ayakkabı fırlattığı için karşılığında falçata yiyen, o bir dövme sanatçısı, o bir sağ ayaklı, o bir sol ayaksız, o bir muz ortacı, o bir moda mod frikik atıcı, o bir fenomen, o bir kollektif futbolcu dışında her titre sahip düdük makarnası... O bir liboş o bir popstar tokmakçısı o bir dadı tokmakçısı o bir tokmakçı tokmakçısı... O biiiiiiirrrrrrr Pepsi soytarısı
öyle deme dostum.
çok büyük bir markaydı baksana ilik gibiymiş. hele zidane ile kıyaslayınca ;)

nintchdbpict000018029317-e1469481781832.jpg

Üst Alt