Hayranı Olduğun Futbolcuyu, İsmini Söylemeden Anlat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayranı Olduğun Futbolcuyu, İsmini Söylemeden Anlat

"Buradan kimseyi kandırmak, kimseyi avutmak durumunda da değilim. Ama biz şampiyon olacağız. Buna tüm takım inanıyoruz ve buna da taraftarlarımızın inanmasını istiyoruz. Yine söylüyorum kimseyi avutmak derdinde değilim. (iç geçirir) Kimseyi oyalamak derdinde değilim. Ama biz şampiyon olacağız. Bunu bilsin Fenerbahçe taraftarı."

Bir kaç hafta sonra

"Valla ben yine söylüyorum. O günde söyledim beş puan fark varken bana herkes güldü. Bana inanmayanlar vardı. Ben şimdi de söylüyorum. Bu maça çıkana kadar da söyledim. Altı puan varken de söyledim. Beş puan varken de söyledim. Biz şampiyon olacağız. Bu sene bu taraftarı şampiyon yapıp mutlu edeceğiz."

(olamadılar)

Avrupa sampiyonasi ve dünya kupasini kazanan takimin kaptani. Dünyanin en iyi takimin kalesini genc yaslarda korumaya basladi. Herkes bagirina basarken, son senesinde takimdan resmen kovdular efsaneyi. Dürüstlügü ile ve kisa boyuna ragmen, muazzam kurtarislarla adindan söz etti (birde cok güzel bir esi var :D )

casillas. bi an barthez e giti aklım :)

aynen o . Büyük efsaneye selamlar

casicarbonero1-DW-Sport-JOHANNESBURG-jpg.jpg

Üst Alt