Hayri Ağabey Neden Her Mesaja İngilizce Bir Şeyler Sıkıştırıyor? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayri Ağabey Neden Her Mesaja İngilizce Bir Şeyler Sıkıştırıyor?

tesekkur ediyorum ve msjinin samimiyetine inaniyorum ins ironik bir sekilde soylememissindir

hayır kesinlikle bağlantım yok... internetten herhangi bir şahsa herhangi bir şekilde galiz küfür etmek şiarım değil... inci sözlüğün ne idüğü belli seviyesi belli, buranın da seviyesi farklı ayrı bir platform olduğuna inanıyorum... Mesajın sağına soluna ingiliz aksanı sıkıştırmak bünyemde kara tahtayı tırnaklama hissi uyandırıyorsa da küfre gerek yok...

[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]Riekerink, Neden Bu Kadar Seviliyor[/FONT] , [FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]Hayri Ağabey Neden Her Mesaja İngilizce Bir Şeyler Sıkıştırıyor?[/FONT],

Emrah Yıldırım böyle Güzel Fanzin Yapmayı Nereden Öğrendi?

hayır kesinlikle bağlantım yok... internetten herhangi bir şahsa herhangi bir şekilde galiz küfür etmek şiarım değil... inci sözlüğün ne idüğü belli seviyesi belli, buranın da seviyesi farklı ayrı bir platform olduğuna inanıyorum... Mesajın sağına soluna ingiliz aksanı sıkıştırmak bünyemde kara tahtayı tırnaklama hissi uyandırıyorsa da küfre gerek yok...

ne ingiliz aksani ya

Mesajın sağına soluna ingiliz aksanı sıkıştırmak

hem hamzaci, hem kunkcu, hem de irkci

verdict-

thumb-down-icon.png

Avatar olarak Jon Snow'u kullananlar hassas arkadaşlarımız mı yani Sarper? Ne demek istedin anlamadım?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayriye bende baya ayar oluyordum eskiden. Eskiden derken sene 2009 falan. Ama akisina birakip hayriyi dert etmezsek forum daha okunabilir biryer oluyor. Aksine hayri cundu kimseye degismem. Sabri GS icin neyse hayri benim icin odur. Fenomen-ul king

Tapatalk

Hayriye bende baya ayar oluyordum eskiden. Eskiden derken sene 2009 falan. Ama akisina birakip hayriyi dert etmezsek forum daha okunabilir biryer oluyor. Aksine hayri cundu kimseye degismem. Sabri GS icin neyse hayri benim icin odur. Fenomen-ul king

Tapatalk
Övüyor musun itin zütüne mi sokuyorsun anlamadım

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayrinin bi de ne yazsa begenen bir tayfasi var.Adam nokta koysa begeniyorlar. Tabii ki bunu yapan o tayfa sirf hayriye yakin diye yapiyor bunu.

Üst Alt