Hayri Cund Şikayet Basligi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayri Cund Şikayet Basligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hayri Cund Şikayet Basligi

Agalar cidden diyourum search olayini duzeltiniz.

Ne aradigimizi bulabiliyoruz ne aradigimizi bulabiliyoruz. Ne ararsak bulamiyoruz. Bulamayinca da "Aradiginiz Kleime bulunamadi" gibi ifadeler cikiyor.

Duzeltseniz fna olmaz.

Hayatta en nefret ettigim soru paraya ihtiyacin var mi ? Benim kuzen var Istanbul'da calismiyor falan isi yok. Ben para vermistim ona bir kac defa. Cok fazla degildi ama olsun. Simdi bunun ablasi var bir tane doktor sonra ablasinin esi de doktor ve bu kuzen calismiyor daha dogrusu is bulamiyor. Ve bir kere iste ablasi ben ablasinin esi kuzen bulusmustuk. Yaaaaaaaa ne salakca bir sorudur cumleye giris ve soruya bak. Senin iste isin yok biliyoruz o yuzden paraya ihtiyacin olursa alo demen yeterli demisti kuzene ablasinin esi. Sikayetciyim Hayri Reis bu tur insanlardan. Eeee adam isi yok iste kuzenin vereceksen verirsin para direk olarak sormadan eee ben bir sorayim da ne demek. Sanki ben ya da kuzenim orda sunu dusunecek aaaaaaaa ne kadar anlayisli bir insanmis soruyor bunu. Hayir show yapma ya ver direk ya da hic sorma ki sen de biliyorsun o kisinin ihtiyaci oldugunu. Bøyle iste Hayri Reis buna bir kac kere denk geldim øzellikle Turk toplumunda. Ya verin ya da sorup cok dusunceliymis gibi show yapmayin.

Edit: Ekstra yaptiginiz iyilik ve yardimlari show icin yapmayin hatta bunu gizli tutun. Bøyle show sirf gøstermelik gøstere gøstere yardim yapanlardan da sikayetciyim Hayri Reis.

tumblr_lgwbbrnqbi1qdorjjo1_500.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt