hayri cund - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hayri cund

dursun-ozbek_443.jpg
Ters psikoloji, yemezler.

Neden bahsettiğini anlamak için eski mesajları okudum ve Hayri’nin geldiği gün beynimi yaktığınızı hatırladım. O gün anladım ki burada yazılan hiçbir şey gerçek değil. Askerden geldi demişsin inanmışım. Bugün desen cevabım avatarın olur geçerdim :asd22:

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sana şöyle söyliyim benim bu forumda trollemediğim adam hemen hemen yoktur ama bunu bilen adam da hemen hemen hiç yoktur.

Artık herkes öğrenmiş olduk. Teşekkürler.

Sormak isterim. O zamanlar çok da muhabbetin olmadığı birini trollerken hiç mi tereddüt etmedin? Ben alıntı yaparken bile 40 defa düşünüyordum.

Tarzım budur güvenilir gözükürüm vicdana yönelik oynarım ve ciddi davranırım. Ortada inanmamak için bir sebep kalmaz.

Herkes öğrenmedi, trolleme konuları bilinmediği için.

Tarzım budur güvenilir gözükürüm vicdana yönelik oynarım ve ciddi davranırım. Ortada inanmamak için bir sebep kalmaz.

Herkes öğrenmedi, trolleme konuları bilinmediği için.

Bir de Serkan’a troll diyorlar. Zavallı adam.

Bu arada Keramettin Bey ben iddia edildiği gibi hırçın biri olsaydım Cund Bey’in asker olduğu yönünde tarafınızdan trollenmem sonrası sonunuz hayırlı olmazdı. Gülüp geçmişim.

Bir de Serkan’a troll diyorlar. Zavallı adam.

Bu arada Keramettin Bey ben iddia edildiği gibi hırçın biri olsaydım Cund Bey’in asker olduğu yönünde tarafınızdan trollenmem sonrası sonunuz hayırlı olmazdı. Gülüp geçmişim.

Benden çekiniyor üyeler biraz eskiden üyelerle sizli bizli falan konuşurdum sonra sonra bu noktaya geldim.

Hocam senin hırçınlığın şöyle hırçınsın ama farkında değilsin mesela biz sana hırçın diyoruz sen kabullenmiyorsun ya bu bile bir gösterge. İçten içe geriliyorsun muhtemelen gün gelecek patlayacaksın forumu dağıtacaksın, o yüzden sinirlendiğini görünce sakinleştirmeye çalışıyoruz artık.

Benden çekiniyor üyeler biraz eskiden üyelerle sizli bizli falan konuşurdum sonra sonra bu noktaya geldim.

Hocam senin hırçınlığın şöyle hırçınsın ama farkında değilsin mesela biz sana hırçın diyoruz sen kabullenmiyorsun ya bu bile bir gösterge. İçten içe geriliyorsun muhtemelen gün gelecek patlayacaksın forumu dağıtacaksın, o yüzden sinirlendiğini görünce sakinleştirmeye çalışıyoruz artık.

Bütün bunlar akkülah yüzünden oldu. Neyse bu konuyu zamana bırakalım.

https://youtu.be/lVXziMFEqX0

Üst Alt