GSC Haber - Hayri Kozak: "Kemerburgaz’a gittim, beni içeri sokmadılar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Hayri Kozak: "Kemerburgaz’a gittim, beni içeri sokmadılar"

20231011_134724.jpg

Hayri Kozak: "Çok takdir edilen ve başarılı olan arkadaşımız Erden Timur, seçim vaadindeki inşaatlar neticesinde yönetime girdi. Sonra gitti futbolda yönetici oldu, üzüldük mü? Yoo. Futbolda şampiyonluk kazandık, daha ne isteriz?"

Hayri Kozak: "Kemerburgaz’a gittim, beni içeri sokmadılar."

Dursun Özbek: "Beni içeri almadılar diyorsun ya, keşke bana gelseydin…"

Hayri Kozak: "Başkan da olsanız konuşmama müdahale etmeyin lütfen."

Hayri Kozak: "Florya konutları.. Benim için büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştır. Şu an çivi çakılmamıştır. Müthiş bir keş para gelecekti ama maalesef daha inşaat başlamadı. 18 ay geçmiş kardeşim."

Hayri Kozak: "Kemerburgaz... Orada bir divan toplantısı yapıldı. Gittik gördük gözlerimizle. Henüz daha 1 tane sahanın çalışması yapılmadı. Planda 3 tane saha yapılacak. Nerede sahalar kardeşim?"

Hayri Kozak: "Erden Timur, 218 milyon € gelir elde ettik diyor. Avrupa rekorunu kırmışız. Gelir nerede? Baktınız mı muhasebeye? Para nerede? Bence öyle bir para yok. Üstüne teminat 19 ve 13 milyonluk..."

Başkan Dursun Özbek: "Doğru bilgi verin. Teminat diye bir şey yok!"

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Aykutalp Derkan: "Sayın Hayrettin Kozak lütfen toparlayabilir misiniz?"

Hayri Kozak: "Hayır güvenliği çağırın. Beni disipline verin hemen."

Seni tanımamışlardır dede Ya da şizofren sanmış olabilirler

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayri Kozak: "Çok takdir edilen ve başarılı olan arkadaşımız Erden Timur, seçim vaadindeki inşaatlar neticesinde yönetime girdi. Sonra gitti futbolda yönetici oldu, üzüldük mü? Yoo. Futbolda şampiyonluk kazandık, daha ne isteriz?"

Hayri Kozak: "Kemerburgaz’a gittim, beni içeri sokmadılar."

Dursun Özbek: "Beni içeri almadılar diyorsun ya, keşke bana gelseydin…"

Hayri Kozak: "Başkan da olsanız konuşmama müdahale etmeyin lütfen."
Sanki iki forumdasimizin konusmasi gibi bir konusma olmus

Hayri Kozak: "Florya konutları.. Benim için büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştır. Şu an çivi çakılmamıştır. Müthiş bir keş para gelecekti ama maalesef daha inşaat başlamadı. 18 ay geçmiş kardeşim."

Hayri Kozak: "Kemerburgaz... Orada bir divan toplantısı yapıldı. Gittik gördük gözlerimizle. Henüz daha 1 tane sahanın çalışması yapılmadı. Planda 3 tane saha yapılacak. Nerede sahalar kardeşim?"

Hayri Kozak: "Erden Timur, 218 milyon € gelir elde ettik diyor. Avrupa rekorunu kırmışız. Gelir nerede? Baktınız mı muhasebeye? Para nerede? Bence öyle bir para yok."

20231011_135818.jpg

Hayri Kozak: "Sayın Erden Timur, 'Gelir rekoru kırdık' diyor. Gelir nerede? Para nerede? Üstüne teminat 19 ve 13 milyonluk..."

Başkan Dursun Özbek: "Doğru bilgi verin. Teminat diye bir şey yok!"

Üst Alt