Hazırlık Maçı | ACF Fiorentina 4-1 Galatasaray | MS | 11 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | ACF Fiorentina 4-1 Galatasaray | MS | 11 Ağustos | Spor Smart

Bana göre sezonun ilk önemli maçı, sonucunu çokca tahmin etmekle birlikte az buçuk çapımızı belli edeceğini düşünüyorum. Ağustos'un ortasında bir maça daha santraforsuz çıkıyoruz, bu gurur tüm teknik kadro-yönetimin. Augsburg maçından alamadığımız negatif tepkiyi bu maçta alıp eldeki tüm paraya santrafor alacağımızı düşünüyorum. Artık o santraforun kalibresi Diagne mi olur, Drogba mı zamanla göreceğiz. Adam olan Augsburg maçında yediği tokatla kendine gelirdi, demek ki bir Osmanlı yememiz gerekiyor. İnşallah tam kadro çıkar Fiorentina, bu maskenin düşürülmesi lazım artık. Yoksa hiç rüyadan uyanamayacağız.

----------------Muslera-----------------

Mariano--L.Dama--Marcao--Nagatomo

------------------Seri------------------
--------Belhanda----Jimmy-----------

Feghouli--------Adem-------Ryan B.--

Galatasaray'da üst üste 4 şampiyonluk ve UEFA Kupası zaferinin ardından 2000/01 sezonunda Fiorentina'nın başına geçen Fatih Terim, 25 Şubat 2001'de Brescia karşısında alınan beraberlik sonrası soyunma odasında başkan Gori ile tartışan Terim, bir gün sonra yaptığı basın toplantısında görevinden istifa ettiğini açıkladı

İstifa etmese belki de İtalya Kupası olacaktı kazandıkları içerisinde hoca yazık etmiş

İtalya Kupasında iyi sonuçlar almış

O sene Milan'ı tokat manyağı yapmış yalnız :asd:

milan zaten bundan etkilenmiş. Taraftarlar baya istemiş kendisini.

@Ozan Puki

Bu Pirlo hocaya laf atıp duruyor onun döneminde alınmış

Pirlo,Inzaghi,Rui Costa hoca Milanda çok para harcamış ama şu 3 lüden uzun yıllar yararlandı Milan

Çok harcamışlar gerçekten ama transferler iyi bence de. Hoca kalsa Ümit Davala'dan da verim alırdı.

Pirlo olayını çok takmamak lazım herkes herkesi sevmek zorunda değil yani. Büyük oranda çalıştığı oyuncular sevip sayıyor hep hocayı zaten. Ama video da Fatih hoca'nın fiorentina'sı muhteşem geçiş oyunu oynamış ona hayret ettim. Fio kadrosu da enfesmiş. Enrico Chiesa,Nuno Gomes,Rui Costa, Mijatovic..

Üst Alt