Hazırlık Maçı | Al-Ettifaq 3-1 Galatasaray | MS | 9 Ocak | TRT Spor - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Al-Ettifaq 3-1 Galatasaray | MS | 9 Ocak | TRT Spor

Katılmıyorum Koray..

Bu begenmediğin takım (hoş ben de begenmiyorum) gelenden gidenden 3-4 yiyecek takım degil.

Dikkatini çekerim, Oynadığımız takımlar R.Madrid, Juveyntus, M.United degil.. Ezeli rakipler Fener, Besiktas degil..

Begenmediğin takım 100 kere Tuzla yı satın alır, 50 kere Arap takımını satın alır..

Bunlar karsısında aciz duruma dusuyorsak baş suclu TD dir.

Ben hic katilmiyorum.

Cunku senin bakis acinla bizim takimin Tuzlayi yenebilmesi icin cok iyi bir teknik direktore ihtiyaci var demektir.

Bana gore Tuzlayi arabi yenmen icin teknik adama hic ihtiyaci yok GS in.

Ama futbolcular sozlesme uzatmak ve yonetime mesaj vermek icin takimi sabote ettiklerinde onlarin futbol hayatlarini kaydiracak ve takima guclu mesaj verecek , takimi muzmin sakat oyuncularla degil iyi oyuncularla dolduracak bir yonetime ihtiyacimiz var oncelikle.

Bana gore Tuzla ve arap maci bu iste en az Riekerinkin sucu oldugunun en buyuk kaniti. Cunku o amatorler karsisinda bu kadar aciz duruma dusmez buyuk takim oyuncusu takimi kenarda sen ben yonetsek bile.

Gecenlerde bi yazi cikmisti takim aylardir para alamiyor diye. Eger bazilari alamiyor ve bazilarlari aliyorsa (mesela sneijder aliyor , muslera aliyor ama selcuk hakan almiyorsa) takim bizim burada toplayacagimiz 11 kisiye de yenilir!!

Son düzenleme:
Üst Alt