Hazırlık Maçı | Al-Ettifaq 3-1 Galatasaray | MS | 9 Ocak | TRT Spor - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Al-Ettifaq 3-1 Galatasaray | MS | 9 Ocak | TRT Spor

Bunlar bizi yer gibi gözüküyor.

Csgoet5XgAAEYnZ.jpg

Kupa kuralarinin cekildigi gunu hatirliyorum. Tek gruptu tek super lig takimi olan sanirim . Bunun muhabbetini yaparken "hic degilse hem yedekleri oynatip hem de gule oynaya lider olacaktik"

Ama 4 macta 5 puandayiz , 80% as kadroyla cikmamiza ragmen . 5 puanin 2 si de son dakika penaltisi ile

Eger sen jem ile baslayan komisyon transferlerini gormuyorsan

Takimin yasliligini ve yetersizligini gormuyorsan

Takim ici maas problemleri sebebi ile futbolcularin takima ihanetini gormuyorsan

Sorunu td sanman normal.

Bu takimda en az suclu td.

zzz

takimin iyi calistirilmadigi ve maclara hazirlanmadigi cok net ortada. yazdiklarin her donem vardi. sokaktan buldugun altyapi hocasina takim verirsen gelen gecen patlatir. esi benzeri olmayan bisey, takimin alakasiz ve yetersiz oldugu bu kadar bariz birine verilip basari beklenmesi. biliyosan soyle, cunku buyuk liglerdeki buyuk sayilabilecek ve ustu takimlar mumkun olan en iyi tdyi goreve getirmeye calisiyolar, altyapi hocasi gelsin bakalim yapmiyolar

Şu maça bile birhan ya da başka bir genç oyuncu yerine 30+ iki orta saha ile başlayan bir adama alt yapıyı teslim etmememiz lazım ( hamit gitmese o da oyuna girerdi şüphem yok)

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eger sen jem ile baslayan komisyon transferlerini gormuyorsan

Takimin yasliligini ve yetersizligini gormuyorsan

Takim ici maas problemleri sebebi ile futbolcularin takima ihanetini gormuyorsan

Sorunu td sanman normal.

Bu takimda en az suclu td.

Katılmıyorum Koray..

Bu begenmediğin takım (hoş ben de begenmiyorum) gelenden gidenden 3-4 yiyecek takım degil.

Dikkatini çekerim, Oynadığımız takımlar R.Madrid, Juventus, M.United degil.. Ezeli rakipler Fener, Besiktas degil..

Begenmediğin takım 100 kere Tuzla yı satın alır, 50 kere Arap takımını satın alır..

Bunlar karsısında aciz duruma dusuyorsak baş suclu TD dir.

Üst Alt