Hazırlık Maçı | Almanya 0-1 Brezilya | MS | 27 Mart | Ülke TV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Almanya 0-1 Brezilya | MS | 27 Mart | Ülke TV

1) Neuer
2) Ter Stegen
3) Horn
4) Leno
5) Fährmann
6) Baumann
7) Zieler
8) Ulreich
9) Karius
10) Trapp

Trapp denen adam futbol bile oynamiyor...
Bana göre Fährman 3 dedir. Herif manyak birsey. Iyi gününde Neuermisin lan diyorsun. Ilk senelerinde baya bocaliyordu, kendisini muazzam gelistirdi. Gelecek tabiki Horn'un olacak (eger Köln Allah korusun kümeye düserse, Dortmunda gider umarim. Bürki Dortmund icin cok kötü). Birde Karius Zieler ve Ulle dan daha iyidir.

Bana göre Fährman 3 dedir. Herif manyak birsey. Iyi gününde Neuermisin lan diyorsun. Ilk senelerinde baya bocaliyordu, kendisini muazzam gelistirdi. Gelecek tabiki Horn'un olacak (eger Köln Allah korusun kümeye düserse, Dortmunda gider umarim. Bürki Dortmund icin cok kötü). Birde Karius Zieler ve Ulle dan daha iyidir.

Ozetle hepsi Trapp'tan iyi :ROFLMAO:

Fährmann'i Ultimate Team'de satin aldim, manyak bisey

Brezilyada santrfor yok şaka gibi yıllardır üst seviyeli.

Gabriel Jesus var tek geçerim ben o adamı.
Yetersiz milli takımda şimdiye kadar ki bir Ronaldo romario rivaldo seviyesinde değil.

Daha çok gelişecek suanda bile Dunyada sayılı santraforlarının içinde yer alıyor. Daha 20 yasında cok saglam bir santrafor bence.

Yetersiz milli takımda şimdiye kadar ki bir Ronaldo romario rivaldo seviyesinde değil.

Daha çok gelişecek suanda bile Dunyada sayılı santraforlarının içinde yer alıyor. Daha 20 yasında cok saglam bir santrafor bence.
Ilerde belki olur ama şu an pek bu yükü kaldıramayacak gibi duruyor

Kartalisca nerde yav

DZUIsVpVoAAtV7D.jpg

Bence Man City de çok iyi iş yapıyor. Bir bakarsan sende katılırsın bana.

Bence Man City de çok iyi iş yapıyor. Bir bakarsan sende katılırsın bana.
City de izledim. Beğeniyorum bende orada ama brezilya milli takımında şimdiye kadar izlediğim maçlarında pek beğenmedim.
İyi kaliteli oyuncu ama yaşından dolayısıyla da olabilir henüz o baskıyı kaldıracak oyuncu değil milli takımda. Milli takım seviyesi ve baskısı çok daha farklı brezilyalılar için.

Üst Alt