Hazırlık Maçı | Avusturya 2-0 Türkiye | Maç Sonucu - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Avusturya 2-0 Türkiye | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Avusturya 2-0 Türkiye | 2.Y. | 21.30 | Kanaltürk

ne diyor spiker arap kanalından izliyorum ben

"ya eallah ya messi"

Bir de yurt dışında hazırlık maçı yaptırmıyorlar diye kızıyoruz. Rezalet ya..

Şu milli takımın başına A.Avcı'nın en çok geçmesini isteyen bendim.Ama gel görki hayal kırıklığına uğruyorum.Yahu Nuri Şahin'in en çok oynamasını gerektiği futbolcuların başında geliyor.90+'ları bile oynaması lazım.Bir tane sol bekimiz var onuda milli takıma çağırmıyor devşirme Caner'i oynatıyor.Hollanda maçına daha var ama bu böyle gitmez.

beyler nasıl oynuyoruz ? pozisyona felan girdik mi yoksa berbatmıyız ? ben izleyemiyorum o yüzdeen soruyorum

Süper kalecimiz Mert Günok'un hatalarıyla 2-0 geriye düştük 5 dakika 2 saçma gol yedik..

İkinci yarı kaleci değişikliği yaptık Tolga geçti kaleye

Maçın geri kalan kısmı boştu tek tük biz ve Avusturya pozisyonlara girdi.

Süper kalecimiz Mert Günok'un hatalarıyla 2-0 geriye düştük 5 dakika 2 saçma gol yedik..

İkinci yarı kaleci değişikliği yaptık Tolga geçti kaleye

Maçın geri kalan kısmı boştu tek tük biz ve Avusturya pozisyonlara girdi.

eywallah renktaş ,, adam yetenekli yanlız linç edilmez inşallah

avcının hatası onu oynatmak , süper kupada kötü bir maç geçirdi zaten üstüne neden sorumluluk veriyosunki ....

[video=youtube;qSPDegXDHQU]https://www.youtube.com/watch?v=qSPDegXDHQU[/video]

Oh be aydına 3 harfden oluşan bi hakaret ettiğim için 3 gün ceza vermişlerdi sonunda bitti.Hayır feneri yendiğimiz gün yapılmamalıydı:mad:

Bu arada milli takım feceat

Ohhhh beeeeeeee. Hayatımda böyle rezil bir spiker görmedim.

bülent ülgen miş spiker twiterda söverlerken gördüm :D

Şu milli takımın başına A.Avcı'nın en çok geçmesini isteyen bendim.Ama gel görki hayal kırıklığına uğruyorum.Yahu Nuri Şahin'in en çok oynamasını gerektiği futbolcuların başında geliyor.90+'ları bile oynaması lazım.Bir tane sol bekimiz var onuda milli takıma çağırmıyor devşirme Caner'i oynatıyor.Hollanda maçına daha var ama bu böyle gitmez.

Katılıyorum yani defanstan ileri çıkamıyoruz orta sahamız çok baskı yiyor hala çift forvet deniyor nuri şahin gibi oyuncun var almıyorsun oyuna alsa orta sahada adam akıllı pas yapsak çok farklı olurdu 4 3 3 ile ayrıca o caner nedir yani bizim göremediğimiz neyi görüyorlar o adamda?

Her şeyi geçtim yaptığı değişiklikler bile saçma sapandı inşallah bunları sadece deneme olarak yapıyordur yani umarım hollanda karşısında böyle yapmaz hoca.

netten izleyen alman kanalından izleyin ben öyle yapıyorum

Üst Alt