Hazırlık Maçı | Brezilya 5-1 Tanzanya | 7 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Brezilya 5-1 Tanzanya | 7 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Brezilya 5-1 Tanzanya | 7 Haziran | Maç Sonucu

Buraya yaziyorum ve imzami atiyorum.

Brezilya en fazla çeyrek final gorecek.

Buraya imzamı atıyorum.Brezilya ya gruptan ucu ucuna çıkacak,yada çıkamayacak.

Herkes birşeyler yazmış ben de eksik kalmayayım bari.Buraya yazıyorum en az yarı final oynarlar.:asd:

Brezilya bu sene tarihinin en büyük dünya kupası başarısızlığını yaşayabilir.

Ben hiç bu kadar kötü bir Brezilya hatırlamıyorum. :)

Abartmayın Brezilya'ya gruptan çıkamayacaksa kim çıkacak :D

İtalya, Fransa fazla ikinci turu görürler, gruptan çıkamazlarsa şaşırmam. Arjantin'i en etkil hücum silahlarına sahip olmasına rağmen Maradona ve bu dağınık anlayışla favori olarak göstermek imkansız, iyi bir derece yaparlarsa şaşırırım. Brezilya senelerdir kör topal gidiyor zaten sadece bu seneye veya Dunga'ya (hiç beğenmem orsı ayrı)mahsus değil, yine en kötü çeyrek final görürler. Favorilerim ise Almanya, İspanya, İngiltere. Bu üçünden biri alacak gibi geliyor kupayı. İngiltere'nin kaderi biraz da Rooney'e bağlı. Bu İngilizler ne çektilerse turnuvalar öncesi forvet sakatlıklarından çektiler. Eğer Rooney Manu'daki performansını Milli Takımda da gösterirse kupaya uzanması hiç uzak değil. İspanya son Avrupa Şampiyonu olarak katlılıyor, Almanlar ise her zaman turnuva takımı olmuşlardır. Hollanda yine turnuvaya renk katacaktır, Portekiz'in ise bir hayal kırıklığı daha yaşayacğını düşünüyorum. Süpriz takımım ise Sırbistan. Avrupa Şamiyonasında Rusya'nın yaptığını yapabilirler.

Üst Alt