Hazırlık Maçı | Club Africain 0-1 Galatasaray | MS | 28 Temmuz | GSTV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Club Africain 0-1 Galatasaray | MS | 28 Temmuz | GSTV

Sıkıntı yaratacak düzeyde değildir ya 100 bin euro için değmez yoksa dediğin gibiyse :)
Benim kap kara bir vaziyete dönme sebeplerimden birisidir. Ne yanmışım ki senelerdir bu kara olmam geçmedi. :D Ekvator'a yakın tüm ülkeler böyle sıkıntılıdır. Gerçi Tunus yine bir nebze serindir. Biz Niamey'e gittiğimizde Cehenneme falan geldik zannetmiştim.

tam selcuk'luk mac, oynat hoca 90 dakika tunus sicaginda bakalim ne oynayacak

kör gözü bir de sag bek oynatalim, linnesi sicakta yormayalim simdi

cipe
carole maicon ahmet nagatomo
fernando selcuk
sinan belhanda feghouli
sivri

Kodumun ülkesine 160 bin euro için niye gidiyoruz biz. Üstelik herhangi bir düzey belirtmeyecekler. Boş bir takım. Saçma sapan iş yapıyoruz
AEK ile oynarsın tamam Yunanistan şampiyonu da bunlarla oynamak hangi mantık işidir. Böyle bir takıma zaman ayıracağına çağır bir avrupa devini stadında maç yap o geliri elde edersin. Amaç neydi ki şimdi

Kodumun ülkesine 160 bin euro için niye gidiyoruz biz. Üstelik herhangi bir düzey belirtmeyecekler. Boş bir takım. Saçma sapan iş yapıyoruz
AEK ile oynarsın tamam Yunanistan şampiyonu da bunlarla oynamak hangi mantık işidir. Böyle bir takıma zaman ayıracağına çağır bir avrupa devini stadında maç yap o geliri elde edersin. Amaç neydi ki şimdi

Bos is iste baska birsey deil

20 numaralı abdi ye dikkat edilmesi lazım :red::red::red::red::red:

1324034-African.png

Bide sıcak yani oyuncularda aşırı bir yorgunluk olacak Antalya maçında hatırlıyorsanız başka bir yerlerinden nefes alıyorlardı. Biri de sakatlanırsa sokarım böyle işe. Çık git işte İtalya ya yap 1. lig takımlarıyla maç. Allahım ya...

Elestirince size dursun lazim diyorlar. Uc kurus para icin o sicakta yazik valla

Tunus belki dogru secim olmayabilir, ama takımda Afrikalı oyuncular var. Dolayısıyla Afrika ulke takımları ile mac yapmayı dogru buluyorum. Tanıtım, pazarlama acısından.

Üst Alt