Hazırlık Maçı | Dinamo Sassari 86-72 Galatasaray Odeabank | M.S | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Dinamo Sassari 86-72 Galatasaray Odeabank | M.S

Bugün TSİ 21.30da başlayacak karşılaşma Videolina.Tv den yayınlanacak
Takımımız maça yeni transfer Tibor Pleiss ve sakatlığı süren Vladimir Micovdan yoksun çıkacak.Russ Smithin durumu ise belirsizliğini koruyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ee11df315d302527d4017314a9b4d5ce.jpg

Schilb geçen sezon ilk dönemde en sevdiğim adamdı ikinci döneme geçince ruh gibi oynadı halen ruh gibi oynamaya devam ediyor. Onun yerine savunmacı bir swingman veya pivot alabilirdik.

Takımı hiç beğenmedim şuan malesef. Daha katılacak oyuncular var ama onlarda gelse bile bu takım yine savunma yapamaz. Eurolig deplasmanlarında rezil olmaya devam edicez sanırım bu sene de. Klüp tarihinde baskete en çok bütçe ayrılan dönem sanırım ama nerde savunma yapamayan oyuncu var hepsini toplamış Ataman.

Yoğun ağırlık antremanlarından ayaklar gitmiyo belli maç özelinde Dentmont ve Diebler çok kötüydü genel olaraksa Schilbin yeri yok
Russ Micov Pleiss ile birlikte çok farklı oluruz Can Korkmaz ve Alex Tyusu beğendim

Takımı hiç beğenmedim şuan malesef. Daha katılacak oyuncular var ama onlarda gelse bile bu takım yine savunma yapamaz. Eurolig deplasmanlarında rezil olmaya devam edicez sanırım bu sene de. Klüp tarihinde baskete en çok bütçe ayrılan dönem sanırım ama nerde savunma yapamayan oyuncu var hepsini toplamış Ataman.

2014-2015 sezonuna dönmesin savunmamız da :red:

Açıkçası maçı yarım izledim, defans olarak reziliz. Düzelecek gibi de değil , mesela daye müthiş hücumcu ama rezilin rezili defansı var . Dentmon iyi hücumcu rezil ön baskısı var . Ben Avrupa'da pek iş yapacağımızı düşünmüyorum ama ligde iyi bir yerde bitirip ev avantajını alırsak belki diyorum . Son olarak schilbi tutan hocaya da her gün tebriklerimi sunuyorum , dünyanın en boş basketçisi

Sent from my iPhone using Tapatalk

bir basketbol takımında savunma yapmayı bilmeyen hiç adam olmaz mı arkadaş? Sinan Göksenin demeyin Eurolaguede onların içinden geçerler

Hayır , şampiyon olduğumuz sene en yüksek bütçeydi . Ondan sonraki sezonda kağıt üstünde yine bu seneden yüksekti ama maaşları veremedik o sene de sıkıntılar çıktı. Bütçeye göre iyi kadro kurduk ama biraz abarttık hücumcu işini .

Sakin olun ilk 5 den 3 oyuncu yoktu
Russ Smith
Sinan
Micov
Daye
Pleiss
5i çok üretken olur
Dentmont Tyus Deon ve Diebler güzel katkı sağlar savunmanın rezil oluş sebebi yapılan ağır antremanlar Abdi ipekçide böyle olmaz merak etmeyin

EL'de Ipekci'de taraftar savunmamiza etki edip 10 üstü galibiyet aldirir ama disarda max 4 galibiyet gelir.(Odemelerde gecikme olmazsa)Ligde ne yapacagimizi kestiremiyorum.

Ergin Ataman bjkde de bizde de başarılı olduğu zamanlarda elinde dar rotasyon vardı şimdi rotasyon genişleyince bi bocalama yaşayacağız gibi geliyo bana.İns yanılırım

Son düzenleme:
Hayır , şampiyon olduğumuz sene en yüksek bütçeydi . Ondan sonraki sezonda kağıt üstünde yine bu seneden yüksekti ama maaşları veremedik o sene de sıkıntılar çıktı. Bütçeye göre iyi kadro kurduk ama biraz abarttık hücumcu işini .

Sağol ben en yüksek bütçe bu sezon diye düşünmüştüm. Çok fazla yabancı aldığımız için böyle düşündüm sanırım.

Üst Alt