Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-0 S.Donetsk | 21 Temmuz | Maç Yarıda Kaldı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-0 S.Donetsk | 21 Temmuz | Maç Yarıda Kaldı!

Cevap: Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-0 S.Donetsk | 21 Temmuz | Euro Futbol | İkinci Y

bi zahmet kadro alabilimiyim renktaslar, tesekurler.

Cevap: Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-0 S.Donetsk | 21 Temmuz | Euro Futbol | İkinci Y

Futbol adam bıçaklamaktır , futbol holiganlıktır diye bağırıyorlar ve hıyarlar gibi sahaya girdiler yine.

Olaylar cikti beyler olaylar :D

Böyle rezillik görmedim ben. Spiker de taraftar elbette hissiyatlı, başkanını kucaklamak istiyor fln diyor. Baş******ları sahada sanki.

bu ne la hazırlık macıda olsa bunlara kaymaklı bi ceza gelmesi gerek deilmi arklar

Antep 2-1 yapti gzel gol Vagner

Cevap: Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-0 S.Donetsk | 21 Temmuz | Maç Yarıda Kaldı!

Bankasyaya seyircisiz ve eksi puanla başlıyacaklar:asd:

İlk sene çıkamazlarda.

demek sahaya girdiler son çırpınışları artık :asd:

Bu kadar olay çıktıktan sonra FFF başkanı olsam "Ulan sırf şu rezillikler için küme düşüyorum sizi, rezil ettiniz bizi tüm dünyaya" derim. Ama başkan değilim işte.

Üst Alt