Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-2 AZ Alkmaar | 14 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-2 AZ Alkmaar | 14 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-0 AZ Alkmaar | 14 Temmuz | İlk Yarı | Futbol Smar

caner ne oynuyo ya hoşuma gitti

Cevap: Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-0 AZ Alkmaar | 14 Temmuz | İlk Yarı | Futbol Smar

Bana Caner Demeyeyin en nefret ettiğim oyuncuydu bu sene daha da çok taçlandı benim gözümde bu adamın neyini beğeniyorsunuz anlamıyorum Caner kadar top ezen , saçma bir pas atan bir oyuncu yok. İyiki almadık Yarabbim o kadar seviniyorum yani .

ulan hazirlik macinda bile penalti alirim ayagina atiyorlar kendilerini.. :D

Emre Allah'tan çaktırmadın.Çaktırsaydın ne yapardın bilmiyorum.:D

spiker:Tekmeye kafa uzattı emre ve bu alkış topluyor..

o tekme yüzüne gelseydi dişlerini toplardı ama :D

ve attılar

Hhahahahahah yine 3 saniye sevindiler yanlış anons koptum :haha:

arkadaslar bilica kafasınımı boyadı banamı oyle geldi:d

Teknoloji gelişti bunlar çok gerideler.Anonsçu alsanıza.:D

Cevap: Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-0 AZ Alkmaar | 14 Temmuz | Devre Arası | Futbol S

Fener oynatsin as takimdakileri sezon basi fark yerler biz ne guzel gençlere sans veriyoruz bazen de yedeklere

Maç çok sIkIcI uykum geliyor Bizim maç çok tempolu idi

Üst Alt