Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 1-1 Newcastle Utd | 21 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 1-1 Newcastle Utd | 21 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 0-1 Newcastle U. | 21 Temmuz | 2.Yarı | Euro Futbol

Ben bugun bir duyum aldim.. fener, sikecilerden.. bitmis...

Ha yani...

Bitmis...

Alt yazi gecelim o halde..

Adamlar bitmis..

Bitmis..

Cevap: Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 1-1 Newcastle U. | 21 Temmuz | Maç Sonucu | Euro Fu

bu newcastle trabzonun Türkiye'de şike serbest açıklamasını resmi sitesinden yaynladı niye maç yaptılar anlamadım

Cevap: Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 1-1 Newcastle U. | 21 Temmuz | Maç Sonucu | Euro Fu

Cok güzel oldu, hatta keske yenselerdi.

Bu lesh kadrolarina güvensinler, yenilselerdi akillari baslarina gelir iyi transferler yapabilirlerdi.

Simdi Ingiltere 4.süne karsi berabere kaldilar büyük basari :)

Avrupa'ya gittin bizi rezil ettin kanaryaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nasida koyduuu Barcelona

fener yine boş geçmedi.1-1.

rezilliğe bak. fener'den ingiliz devine futbol dersi diye vermişler haberi milliyet gazetesi.

Cevap: Hazırlık Maçı | Fenerbahçe 1-1 Newcastle Utd | 21 Temmuz | Maç Sonucu

abi herifler ya duran toplardan yada son dakika golleriyle. neyse bu balliniz bir gun biticek.

Haha tüm başlıklar fener lehine.

''Fener böyle istedi'' diye manşet atan bile var. :lol:

salihi gene oynatmamış..

bu cocukta çürüyecek

hala selcuk sahini oynatıyor mal ayküt..salihi oynatsa ne kaybedecekki..

neyse böyle bizim için daha iyi

Üst Alt