Hazırlık maçı | Fenerbahçe 5 -1 Boluspor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık maçı | Fenerbahçe 5 -1 Boluspor

Cevap: Hazırlık maçı | Fenerbahçe 5 -1 Boluspor

Evet cok pozisyona girmisler özetlere bende baktim.

Ama bu maclar baz alinamaz futbolu icin diye düsünüyorum.

Ben, sistemimi oturttugumuzda kendimize rakip göremiyorum ligde.

Tabii sistem tam olarak ne zaman oturur bilinmez. Bunun icin sabir etmeyede raziyim.

Gerekirse bu seneyi unuturum, yeterki sistem otursun. Ayaga bol pas yapan bir Galatasaray göreyim.

Yeni sezona hazırlanıyor takım as takım hazırlanmayacakta yedekler veya altyapı mı hazırlanacak ??

Ancak böyle bir yorum beklenirdi bir fenerli olarak.. :) Mentalite bu işte..

https://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=42&go=161027

Sizin hatta Barcelona gibi alt yapıdan oyuncuya ihtiyacınız yok müthiş takımsınız ya nede olsa iniesta xaviden daha üst adamlar var sizde.Kim alt yapıdan gelip kesebilir ki?Gerçi maldonado gitti yaranız büyük ama:ka25:

Selçuk var deniz var..

Ancak böyle bir yorum beklenirdi bir fenerli olarak.. :) Mentalite bu işte..

https://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=42&go=161027

Sizin hatta Barcelona gibi alt yapıdan oyuncuya ihtiyacınız yok müthiş takımsınız ya nede olsa iniesta xaviden daha üst adamlar var sizde.Kim alt yapıdan gelip kesebilir ki?Gerçi maldonado gitti yaranız büyük ama:ka25:

Selçuk var deniz var..

empati yap güzel kardeşim,sen teknik direktörsün 5 gün sonra takımın uefa ön eleme maçı var,as takımını görüp sistemi oturtmak mı istersin,yoksa genç futbolcularını mı görmek istersin?

empati yap güzel kardeşim,sen teknik direktörsün 5 gün sonra takımın uefa ön eleme maçı var,as takımını görüp sistemi oturtmak mı istersin,yoksa genç futbolcularını mı görmek istersin?

Bu seneye özel gelenek değil ki bu Fenerbahçede..Ayrıca bizim maçımız daha erken ama oynattık..Hatta 2 sene sonra başkanınızın 15 mn euro vereceği adam çıkarttık.. :)

Kaldıki Daum Rijaard tan zeki ve bilgili biri değil..Hatta kafasının yerinde olduğu bile şüpheli malum kokain çekiyor adam.. :D

Fener ölü toprağı üstünden atmış rekabet açısından güzel haber!

Bir hoca düşün istanbuldan almanyaya 6 tane paf çağırıyor ve adamlar uçaktan iner inmez maça çıkıp 25dk filan süre alıyolar sconra maç biter bitmez anında uçkala geri postalanıyor.

Mantelitesi böyle olan bir hoca ile empati kurmak en son isteyeceğim şeydir.

Bir hoca düşün istanbuldan almanyaya 6 tane paf çağırıyor ve adamlar uçaktan iner inmez maça çıkıp 25dk filan süre alıyolar sconra maç biter bitmez anında uçkala geri postalanıyor.

nası oluyo ben fbtv de istanbul'a dönüşü izlemistim paftan olanlar vardı bayaa :)

bildiğim kadarıyle bi maç için gelen 7-8 kişi, takımla calısan 3-4 kişi vardı altyapıdan. tabii aldulkadir i altyapı sayarsak.

Bu seneye özel gelenek değil ki bu Fenerbahçede..Ayrıca bizim maçımız daha erken ama oynattık..Hatta 2 sene sonra başkanınızın 15 mn euro vereceği adam çıkarttık.. :)

Kaldıki Daum Rijaard tan zeki ve bilgili biri değil..Hatta kafasının yerinde olduğu bile şüpheli malum kokain çekiyor adam.. :D

bu topicte böyle yazılıyorken tobol ilk maçında ise rijkaard ın as futbocuların bazılarını yedek bırakması eleştiriliyordu..

göz var nizam var arkadaşlar,genç futbolcu öyle 1-2 hazırlık maçında oynatarak görülmez,yetiştirilmez,iyi olan zaten kendisi formayı alır..

daum geldiğinden beri ilk 11 as futbolculardan kurmakla doğrusunu yapmıştır bana kalırsa,kaldıki sistemi daha erken oturtmak için yapılan en doğru harekettir..

ayrıca bu artık Fenerbahçe nin yedekleri ve asları arasında geçen seneki gibi bir uçurum söz konusu değil.kalan gençlerinden zaten bu oyuncuları kesemeyeceği aşikar.

kendi kafamda kurduğum 11 in dışında yedek kalcak futbolculara bakacak olursak..

volkan babacan,önder,bekir,deivid,mehmet topuz,özer,deniz,selçuk,vederson,uğur,ali bilgin ve guiza veya semih(yabancı kontenjanı sorunu) geriye kalan gençler ise kapo(genç milli takımda kaptan olduğu için kaptan aponun kısaltılmışı),furkan,onur,mert ve bir kaç paf oyuncusu daha..

yani özetle bu sene Fenerbahçede yedek as kavramı pek yok gibi,kadro gayet geniş ve kaliteli oldu..

not:edunun sözleşmesinin doldurulup yerine yabancı bir stoper alınacağı varsayımı yaparak yazdım..ki bu isim büyük ihtimal lugano olacak,ayrıca duruma göre bir türk forvette gelebilir..

eğer biraz takip etseydin hazırlık maçlarını pazar günü amatör takımla yapılan maçta o paf oyuncularının oynadığını görür ve haberin yalan olduğunu anlardın..

bu topicte böyle yazılıyorken tobol ilk maçında ise rijkaard ın as futbocuların bazılarını yedek bırakması eleştiriliyordu..

göz var nizam var arkadaşlar,genç futbolcu öyle 1-2 hazırlık maçında oynatarak görülmez,yetiştirilmez,iyi olan zaten kendisi formayı alır..

Bu mentaliteniz yüzünden Semih hala genç ve yedek..Ve fenerbahçenin alt yapısından oyuncu çıkmıyor..

Ben elestirmedigim icin ustume alinmam.O mactan sonra aksine Rijkaard'i ovmustum!

Bu mentaliteniz yüzünden Semih hala genç ve yedek..Ve fenerbahçenin alt yapısından oyuncu çıkmıyor..

evet bu durum böyle ama Fenerbahçe nin alt yapısından oyuncu çıkmıyor değil,biz sabırsız taraftarız,Fenerbahçeden birçok oyuncu yetişti Fenerbahçede oynayamayıp 1. ligde mücadele veren..

gönül isterki barcelona,sevilla gibi alt yapımız olsun ama Türkiyede bir gerçek varki,sezon sonu başarısına bakılır..

Üst Alt