Hazırlık Maçı | Galatasaray 0–0 Inter | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0–0 Inter | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray – Inter | 24 Temmuz | 19.00 | Euro Futbol

Ben yenileceğimizi ya da berabere kalacağımızı düşünüyorum, daha en az 2 takviye + Muslera'nın kampa katılması gerekli..

Bende kazanacağımızı düşünüyorum. Terim'in sevdiği maçlar, gazıda verecektir. Çok iyi oynarsak şaşırmayın. Buraya yazıyorum not alın:)

Benim icin heyacan dolu bir mac olacak. Destekledigim 2 futbol takimi hazirlik maci da olsa karsi karsiya gelecek. Kim kazanirsa üzelmeyecegim.

Alvarezi görmeyi cok istiyorum. Kadroda Jonathan da yok. Alt yapida inter taraftarinin cok övdügü, Cristeg de kadroda. 17 yasindayken italya U21 de oynuyan bir oyuncu. Daha cok defansif ön libero, capa gibi oynuyor. Futbol zekasi, pozisyon almasi, disiplinli, diri bir oyuncu. Oyunu iyi okuyor, iyi pasci ve liderlik özellikleri var.

Primaveradan diger oyuncularda var. Kaleci Bardi altyapida öne cikan isimlerden, cok iyi bir kaleci.

Kadrodan gönderilecek ve gelecek oyuncular var. Muntarinin gidecegi kesin gibi. Mariga da gidici. Bununla birlikte bu hazirlik maci Gasperinin 3-4-3ünü deneyecebilecegi bir mac. Sneijderi ortasahanin ortasinda kullaniyor. Sneijderden 4lüde maximum verimi almasi cok zor. Sistemi, 3-4-1-2 gibi yapabilir. Eto'o ve Pazzini her takim icin tehlike. Gasperini savunmaya takviye istemedi, sadece kiralik giden Caldirolayi cagirdi. Şu ana kadar kamp döneminde sağ bek Faraoni etkilyeci göründü. Son macta 1 gol ve 1 assisti var.

Aslında Galatasaray'ın menfaatleri icin bu mac kayıp olsa daha iyi olur. Hala ciddi eksikler mevcut takımda. Tabi mac esnasında menfaat falan kalmaz her zaman ki gibi:)

Fatih hocanın gözü dönmüştür Twente maçından sonra, farklı bir şeyler bekliyorum grandeden, İtalya'yı sever o :lol:

B.Münih ve Inter.. Bu iki takımı koleksiyona istiyorum.

Julio Cesar-Lucio-Zannetti-Maicon-Cambiasso-Motta-Milito yok:)

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray – Inter | 24 Temmuz | 19.30 | Euro Futbol

Balta yı anladıkta Kazım ne alaka...En formda oyuncu şu an be Kazım...

Üst Alt